R7 5700X sistem vs R5 5600X sistem

PowerColor'un fiyat belli mi, yoksa öylesine mi yazdınız hocam?

hocam bu linkte fiyatı 13 bin olarak gözüküyor.

Hocam bu linkte fiyatı 13 bin olarak gözüküyor.

Sağ olun hocam bunu görmemiştim yeni eklendi herhalde teşekkürler. Coil whine var mı? Acaba ben de bu kartı düşünüyorum ne alsam diye kararsızım.

Sağ olun hocam bunu görmemiştim yeni eklendi herhalde teşekkürler. Coil whine var mı? Acaba ben de bu kartı düşünüyorum ne alsam diye kararsızım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şöyle söyleyim aklımda 3060ti lı başka bir sistem kurmak vardı. Ancak bu ekran kartı daha yeni tanıtıldı. Bir iki gün oldu ve gerçekten tam bir performans kartı bana göre. Attığım linkte direk technopat'ın incelemesi var. İzledikten sonra bir soru işaretin kalacağını sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam şöyle söyleyim aklımda 3060 Ti'lı başka bir sistem kurmak vardı. Ancak bu ekran kartı daha yeni tanıtıldı. Bir iki gün oldu ve gerçekten tam bir performans kartı bana göre. Attığım linkte direk Technopat'ın incelemesi var. İzledikten sonra bir soru işaretin kalacağını sanmıyorum.

Yok bu kartı alacağımda hangi marka model alayım, daha fiyatı düşer mi o konularda emin değilim. Yoksa ben de kartı beğendim.

Yok bu kartı alacağımda hangi marka model alayım, daha fiyatı düşer mi o konularda emin değilim. Yoksa ben de kartı beğendim.
Hocam bunun gibi bir kaç video izleyip araştırma yaptım. Bu ekran kartı yeni olduğu için bununla ilgili videolar henüz bulamadım ama diğer kart modellerine bakarak inceleme yaptım. Vardığım sonuç özetle şu:
Performans olarak MSI, XFX ve Asus tamamen aynılar kafa kafayalar.
Soğutma olarak ise MSI ve PowerColor en iyileri. Bir iki derece farkla peşinden asus ve onun da bir iki derece farkla peşinden XFX geliyor. Ben tercihimi XFX'ten yana yapacağım.

Hocam bunun gibi birkaç video izleyip araştırma yaptım. Bu ekran kartı yeni olduğu için bununla ilgili videolar henüz bulamadım ama diğer kart modellerine bakarak inceleme yaptım. Vardığım sonuç özetle şu:
Performans olarak MSI, XFX ve ASUS tamamen aynılar kafa kafayalar.
Soğutma olarak ise MSI ve PowerColor en iyileri. Bir iki derece farkla peşinden ASUS ve onun da bir iki derece farkla peşinden XFX geliyor. Ben tercihimi XFX'ten yana yapacağım.

Sağ olasın hocam bakayım ben de. Nedense XFX'e çok uzağım ben neden bilmiyorum ön yargım var bir.

Sağ olasın hocam bakayım ben de. Nedense XFX'e çok uzağım ben neden bilmiyorum ön yargım var bir.
Benim isteğim de Red Devil'den yanaydı hocam. Ancak geniş ve soğutması iyi olan bir kasada tercihimi performansı bir tık daha iyi olan XFX'i tercih etmeyi düşünüyorum. Burası biraz tercih meselesi, performans mı soğutma mı gibisinden.

Benim isteğim de Red Devil'den yanaydı hocam. Ancak geniş ve soğutması iyi olan bir kasada tercihimi performansı bir tık daha iyi olan XFX'i tercih etmeyi düşünüyorum. Burası biraz tercih meselesi, performans mı soğutma mı gibisinden.

Kasayı kendiniz topladığınızda Total ne kadara geliyor fiyat belli mi aşagı yukarı?

Yeni konular

Geri
Yukarı