R7 5800H RTX 3050Tİ RDR 2 en iyi grafik ayarları

İşletim sistemi
Windows 11

Reber Sefkan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu 1080p hem akıcı hem de kaliteli görüntüyle birlikte oynamak istiyorum.
Önceliğim tabii ki akıcı olması ama kaliteli görüntüden de pek ödün vermeyip ikisi dengeli bir şekilde 1080p RDR 2 oynamak istiyorum.
Bunun için hangi grafik ayarlarını hangi seviyeye çekeceğimi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var.

Sistemim; RTX 3050 Ti 4 GB VRAM.
Ryzen 7 5800H.
16 GB RAM 3200 MHz.
Dizüstü cihaz.

Sorulduğu taktirde daha fazla bilgi verebilirim sistem hakkında. Yardımınıza ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Ultra ya da high da oynayın ultra da 60 fps alırsınız diye düşünüyorum.

Anladığım kadarıyla sizin laptop Lenovo Legion 5. testlerde high ayarlarda 65 veriyor (DLSS off).
Yani high oynamak sizin için en mantıklı karar olacaktır.

Ultra ya da high da oynayın Ultra da 60 FPS alırsınız diye düşünüyorum.

Çoğunluğu ultraya aldığımda pek akıcı olmuyor.
High aldığımda görüntü bana pek hoş gelmiyor anlayamadım.
Anladığım kadarıyla sizin laptop Lenovo Legion 5. testlerde high ayarlarda 65 veriyor (DLSS off).

Evet o daha mantıklı.
Texture quality'i ultraya çekin. Onun dışındaki ayarları küçük rotasyonlar yaparak FPS değerini arttırmaya bakın.

Ultra ya da high da oynayın ultra da 60 fps alırsınız diye düşünüyorum.

Cihaz Ideapad Gaming 3. DLSS'nin etkisi nedir ne işe yarıyor hocam?

Texture Quality'i ultraya çekin. Onun dışındaki ayarları küçük rotasyonlar yaparak FPS değerini arttırmaya bakın.

Deneyeceğim sağ olun.

Çoğunluğu ultraya aldığımda pek akıcı olmuyor.
High aldığımda görüntü bana pek hoş gelmiyor anlayamadım.

Cihaz Ideapad Gaming 3. DLSS'nin etkisi nedir ne işe yarıyor hocam?

Deneyeceğim sağ olun.

DLSS RTX ekran kartlarında FPS'i arttırmak için kullanılıyor yani isterseniz biraz daha FPS sağlayabiliyor.

Arkadaşlar oyunu 1080p hem akıcı hem de kaliteli görüntüyle birlikte oynamak istiyorum.
Önceliğim tabii ki akıcı olması ama kaliteli görüntüden de pek ödün vermeyip ikisi dengeli bir şekilde 1080p RDR 2 oynamak istiyorum.
Bunun için hangi grafik ayarlarını hangi seviyeye çekeceğimi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım var.

Sistemim; RTX 3050 Ti 4 GB VRAM.
Ryzen 7 5800H.
16 GB RAM 3200 MHz.
Dizüstü cihaz.

Sorulduğu taktirde daha fazla bilgi verebilirim sistem hakkında. Yardımınıza ihtiyacım var.

Teşekkür ederim hepinize gayet akıcı şekilde oynayabildiğim kaliteli ayarlarımı buldum sağ olun.

Geri
Yukarı