R7 5825U laptopa 2. monitor bağlansa sorun çıkartır mı?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
HP'nin bir laptopunu kullanıyorum. Bilgileri aşağıya yazdım. Bu laptopa 2. monitorü bağlasam herhangi bir zorlanma yaşar mı?

AMD R7 5825U
AMD Radeon Graphics
8 GB RAM

Oyun harici kullanımda sorun çıkaracağını sanmıyorum, dahili grafik birimi 4k görüntü sunabilecek seviyede.

@efew0 Bu arada, kullandığınız modelde ısınma ve şarj durumu nasıl? HP'nin yeni kasalarını merak ediyorum, ayrıca 5825U şu anda sadece HP modellerde var satışta niyeyse. Kasa kalitesi, panel IPS ise kalitesi vs. nasıl?

Son düzenleme:
Bu arada, kullandığınız modelde ısınma ve şarj durumu nasıl? HP'nin yeni kasalarını merak ediyorum, ayrıca 5825U şu anda sadece HP modellerde var satışta niyeyse. Kasa kalitesi, panel IPS ise kalitesi vs. nasıl?
Isınma durumu normal bende. Yük altında 70-80 boşta 40-60 arası değişiyor. Kasa kalitesi eh işte plastik sonuçta. Görüntü olarakda kenar açılardan bakınca vs. renk bozulmaları yaşanmıyor. Radeon grafik'den bir kaç ayar yaptım ekran daha canlı ve güzel de oldu.

Isınma durumu normal bende. Yük altında 70-80 boşta 40-60 arası değişiyor. Kasa kalitesi eh işte plastik sonuçta. Görüntü olarakda kenar açılardan bakınca vs. renk bozulmaları yaşanmıyor. Radeon grafik'den bir kaç ayar yaptım ekran daha canlı ve güzel de oldu.
Pil durumu nasıl? 41 Whr biraz düşük sanırsam, 4-5 saat falan mı dayanıyor yoksa daha fazla mı? 14 inch olan HP g9 modelleri ilgimi çekiyor da bu aralar.

Pil durumu nasıl? 41 Whr biraz düşük sanırsam, 4-5 saat falan mı dayanıyor yoksa daha fazla mı? 14 inch olan HP g9 modelleri ilgimi çekiyor da bu aralar.
Pili normal kullanımda iyi gidiyor. Ben genelde şarjda kullanıyorum ama şarjda olmadığı zamanda kullandım web'de dolaşıp kod yazarken uzun süre gitti şarjı. Hatta 1 saate yakın oyun bile oynamıştım. Nerden bakılırsa bir normal kullanımda bir 5-6 saat rahat gider.

Geri
Yukarı