R7 7700 için kule tipi soğutucu önerisi

KB1818

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Ryzen 7 7700 için mümkün olan en uygun fiyatlı olacak şekilde kule tipi soğutucu öneriniz var mıdır?

SE 224 XT işinizi oldukça görür fakat sağlam bir soğutma istiyorsanız ben yerinizde olsam SE 214 XT alıp üzerine XF-12025 kasa fanı ekleyip çift fanlı kullanırdım. Aynı işlemi SE-224 XT ile yaparsanız çok yüksek soğutma alırsınız. Ben çift fanlı SE-224 XT kullanıyorum 60 derece üzerine çıkmadım henüz.

Çok sağ olun yardımınız için SE 224 XT aklıma yattı gibi fan konusunu da değerlendireceğim belki şimdi belki daha sonra ekleme yaparım iyi fikir. Peki siz ürünün içinden çıkan termal macunu mu kullanıyorsunuz yoksa ayrıca daha kaliteli bir termal macun aldınız mı?

Çok sağ olun yardımınız için SE 224 XT aklıma yattı gibi fan konusunu da değerlendireceğim belki şimdi belki daha sonra ekleme yaparım iyi fikir. Peki siz ürünün içinden çıkan termal macunu mu kullanıyorsunuz yoksa ayrıca daha kaliteli bir termal macun aldınız mı?

Rica ederim, ben içinden çıkanı kullandım oldukça kaliteli bir macun çıkıyor. İçim rahat olsun derseniz Artctic MX-4 kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı