R7 7700X için 2000 TL'ye F/P sıvı soğutma önerisi

Eki Görüntüle 1530951

Evet biliyorum. Dün akşam aldım. Bugün geldiler.

Hayırlı olsun bende 7700X ile sistemi güncelleyeceğim ama B650 anakartları bekliyorum. Fiyatlar çok pahalı maalesef. X570 serisini kullandım bu sefer X670 diye tutturup çok para bayılmak istemiyorum. Zamanın varsa sende beklemelisin bence

Hayırlı olsun bende 7700X ile sistemi güncelleyeceğim ama B650 anakartları bekliyorum. Fiyatlar çok pahalı maalesef. X570 serisini kullandım bu sefer X670 diye tutturup çok para bayılmak istemiyorum. Zamanın varsa sende beklemelisin bence

Screenshot 20.png

Anakartı en son aldım. O kadar battım ki şu saatten sonra B650 beklemeyip 5bin lira fazla vermişim hiç umrumda değil. 11862 Lira... 6 eşit taksit. E versiyonu F versiyon fiyatına almış oldum.

Eki Görüntüle 1536626

Anakartı en son aldım. O kadar battım ki şu saatten sonra B650 beklemeyip 5bin lira fazla vermişim hiç umrumda değil. 11862 Lira... 6 eşit taksit. E versiyonu F versiyon fiyatına almış oldum.
Tam alacakken kendime hakim olup beklemeliyim dediğim anakartı almışsın nokta atışı :) eline ulaşınca görüşlerini paylaşırsan sevinirim. Hayırlı olsun

Tam alacakken kendime hakim olup beklemeliyim dediğim anakartı almışsın nokta atışı :) eline ulaşınca görüşlerini paylaşırsan sevinirim. Hayırlı olsun

Dostum aradan 1 ay geçmiş. Görüşlerim şu ki anakart bozuk çıktı. Servis iade raporu verdi. Yenisini alamadım. Piyasada rog x670'ler yok. Hevesim kursağımda kaldı.

Dostum aradan 1 ay geçmiş. Görüşlerim şu ki anakart bozuk çıktı. Servis iade raporu verdi. Yenisini alamadım. Piyasada rog x670'ler yok. Hevesim kursağımda kaldı.
Çok geçmiş olsun. Bazen böyle şanssızlıklar oluyor. Linki bırakıyorum ürün burda var. Bende pazartesi sipariş vereceğim.

Belli bir sorunu varmıydı ?

Çok geçmiş olsun. Bazen böyle şanssızlıklar oluyor. Linki bırakıyorum ürün burda var. Bende pazartesi sipariş vereceğim.

Belli bir sorunu varmıydı ?

Sorunu ekrana görüntü hiç gelmedi. Klavye ışığı yanmadı. Vatan computer'da da 1 saat uğraştılar. Bios bile göremedik. Farklı şubelerde adamlar bile devreye girdi açılmadı. Servis ilk 1 ay olduğu için iade kabul etti. Sorununu hiç öğrenemedim. Aynı kartı alacağımı hiç sanmıyorum. Rog E-F ya da E-A alırım. Çok fena soğudum.
Sana tavsiyem bekle ve mağazası olan bir yerden al. Arıza olursa ilgilenen bir yer olmazsa çok çile çekersin. Benim durumumda anakartın qled'leri hata kodları bile belirli bir hata sunmadı.
Kartı garantiye gönderirken belki arızalıdır diye emin olmadan gönderdik. En azından aldığın yerde farklı ram'le filan deniyorlar. Farklı çözümler deniyorlar. Olmazsa da yönlendiriyorlar.
Tabi herkesin kendi tercihi.

Anladım kardeşim sorunsuz iade edebilmene sevindim. Maalesef olduğum şehirde üst seviye anakartları pek getirmiyolar o yüzden şans deyip alacağım. İnşallah sorun çıkmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı