R7 7700X - RTX 4070 Ti sisteme anakart önerisi

rashidkaraca

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok anlamamakla birlikte şöyle bir sistem düşünüyorum ama anakart ne olmalı yardımcı olur musunuz? Ek olarak bu dördünün farkı nedir? Frekans dışında.

Sistem;

GPU da 4070 Ti düşünüyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar çok anlamakla birlikte şöyle bir sistem düşünüyorum ama anakart ne olmalı yardımcı olur musunuz? Ek olarak bu dördünün farkı nedir? Frekans dışında.

Sistem;

GPU da 4070 Ti düşünüyorum.

Sondakini al. Wi-Fi olması işine gelir. Kasan ATX destekliyorsa ATX anakart al. Fazla PCI-e yuvasıyla daha fazla işine yarayan şey takabilirsin.

Sondakini al. Wi-Fi olması işine gelir. Kasan ATX destekliyorsa ATX anakart al. Fazla PCI-e yuvasıyla daha fazla işine yarayan şey takabilirsin.
Wifi kullanmadığım için almamın herhangi bi artısı olur mu? Sırf wi-fi olduğu için fiyat farkı biraz fazla değil mi? Veya farklı olan özellikler de var mı aralarında

Wifi kullanmadığım için almamın herhangi bi artısı olur mu? Sırf wi-fi olduğu için fiyat farkı biraz fazla değil mi? Veya farklı olan özellikler de var mı aralarında
Ses yongası daha güçlü. Arkada Type-c var. PCI-e yuvası fazla. Ben bütçen hepsine yettiğini düşünüp sonrakini söyledim. Yoksa hepsi işini görür. Güzel anakartlar. Normal modelini de alabilirsin.

Geri
Yukarı