R7 7700X sistemde Forza Horizon 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

sametgcl78

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yeni sistem topladım öncelikle sistemden bahsediyim.
İşlemci AMD Ryzen 7 7700X.
Anakart ASUS TUF B650 Gaming Plus.
RAM Kingston 16*2 32 GB 6000MHz CL36.
Ekran kartı PNY RTX3060 12 GB.
SSD Kingston KC3000 2TB.
Şimdi arkadaşlar sorun şu, oyunu yükledim oyunu açıyorum oyun başlıyormuş gibi duruyor belli bir süre sonra bilgisayardaki her şeyi kapatıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığımda 25-26 GB RAM kullanıyor, RAM kullanımı en üste çıktığı zaman bilgisayarda açık olan her şeyi kapatıyor Steam Discord vb acaba soru nedir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba yeni sistem topladım öncelikle sistemden bahsediyim.
İşlemci AMD Ryzen 7 7700X.
Anakart ASUS TUF B650 Gaming Plus.
RAM Kingston 16*2 32 GB 6000MHz CL36.
Ekran kartı PNY RTX3060 12 GB.
SSD Kingston KC3000 2TB.
Şimdi arkadaşlar sorun şu, oyunu yükledim oyunu açıyorum oyun başlıyormuş gibi duruyor belli bir süre sonra bilgisayardaki her şeyi kapatıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığımda 25-26 GB RAM kullanıyor, RAM kullanımı en üste çıktığı zaman bilgisayarda açık olan her şeyi kapatıyor Steam Discord vb acaba soru nedir yardımcı olur musunuz?

Daha yeni sildim oyunu eğer silmeseydim şu an bakardım hocam şansınıza küsün ya.
RAM kullanımı ilk açıldığında o şekilde fırlıyor olabilir bug ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki cevap vermek için çok geç ama sorunun kaynağı şu oyun açılırken kendini işlemcinin dahili görüntü biriminde açmaya çalışıyor o yüzden DP veya HDMI'i anakartın çıkışına bağladığında oyun açılacaktır çözüm olarak da Aygıt Yöneticisi'nden AMD ekran kartını kaldırman yetecektir

Geri
Yukarı