R7 7800x3D ve RX 7900XTX için anakart ve RAM önerisi

En baştan toplamıyorum. Elimde bazı parçalar hazır. Sadece bu iki bileşen kaldı. Bunları da çok masraf yapmadan aradan çıkarmak istedim. Eğer gerekli ise 15000 TL'ye kadar bu iki parça için çıkabilirim.

Aşağıda linkini bırakacağım ürünleri inceleyebilirsiniz. Bütçenizi biraz aşıyor olabilir fakat sadece öneri amaçlı İtopya linki paylaştım. Online sipariş ile daha uygun fiyata bulabilirseniz işlemciniz ile birlikte güzel konfigürasyon olacağını düşünüyorum.

Aşağıda linkini bırakacağım ürünleri inceleyebilirsiniz. Bütçenizi biraz aşıyor olabilir fakat sadece öneri amaçlı İtopya linki paylaştım. Online sipariş ile daha uygun fiyata bulabilirseniz işlemciniz ile birlikte güzel konfigürasyon olacağını düşünüyorum.

Amazon.com.tr hocam bu anakart nasıldır? Birde sadece oyun için bu kadar yüksek bir şeye gerek var mı? Yoksa GIGABYTE 650M yeterli olur mu?

Amazon.com.tr hocam bu anakart nasıldır? Bir de sadece oyun için bu kadar yüksek bir şeye gerek var mı? Yoksa Gigabyte 650M yeterli olur mu?

Size verdiğim anakart önerisini işlemcinizi göz önünde bulundurarak önerdim. Gayet güzel ve güçlü bir işlemciniz var. Sizin paylaştığınız linkteki anakartta gayet iyi benim paylaştığım B650 chipsetin X670 chipsetlisi. Eğer imkanınız varsa almanızı öneririm. Tabii bütçe önemli sizi zorlayacaksa o kadar açılmanın anlamı yok. Gigabyte B650M anakartta işlemcinize yeterli olur neden olmasın 5700X gibi işlemcilerle bile A520 anakart kullanan oyuncular vardı. Renkler ve zevkler diye düşünüyorum açıkçası ama alınmışken neden en iyisi olmasın.

Teşekkürler hocam. Sizin önerdiğiniz parçaları sipariş ettim. İnşallah sıkıntı yaşamadan kullanabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı