R7 M360 sürücü yüklerken mavi ekran verdi

Kanat43

Zeptopat
Daha fazla  
Kullandigim bilgisayar HP Pavilion Dizüstü - 15-AB105NT AMD Radeon R7 M360 ekran karti ve AMD Radeon grafik ekran karti mevcut. Bilgisayara Windows 10 21H2 surumlu format attim. Suruculeri yukledigim zaman aygit yoneticinse ekran kartimin sari unlem hatasi aldim, sonra DDU ile silip AMD sitesinden driver yukleme yaptim driver yuklerken %86 da mavi ekran hatasi verdi. Sonra HP'nin sitesinden bilgisayarin seri numarasini girerek ekran karti driver yukledim. Bu sefer ekran karti calisiyor ama AMD Radeon R8 olarak gordu gorev yoneticinse gozukmedi. Son olarak AMD'nin sitesinden manuel olarak indirdim, kurdum, her şey normal ama gorev yoneticisinde harici ekran karti kullanilmiyor ne AMD kendi uygulamasinda gozukuyor ama kullanilmiyor. Aygit yoneticisinde sorunsuz calisiyor, gorev yoneticinde gozukuyor. Windows grafik ayarlarinda sadece dahili ekran karti gozukuyor. Ekran kartimda sorun olabilir mi?

Muhtemelen Kod 43 ile boğuşuyoruz.
Dump dosyası paylaşın, yine de bir bakalım.

Tam olarak olmasa da dolaylı yoldan ekran kartı sürücüsü çökmüş.
Dolaylı demeye de gerek yok, iki dosya direkt ekran kartı sürücüsünden kaynaklı oluşmuş.

Broadcom Wi-Fi aygıtınızın sürücüsünü güncelleyin.
Ya da Donanım Kimliği verin, yardımcı olayım.

Bluetooth sürücülerinizi güncelleyin.

Ağzımdan acaba ekran kartınız çöp oldu gitti gibi bir ifade çıktı mı? Ben bile merak ettim şimdi.

DDU ile şu an kurulu sürücüyü kaldırıp ekran kartınızın en güncel sürücüsünü kurun.
Rehberine uygun davranın ama.

Suan ddu ile kaldirma islemini yaptim
Guncel surucuyu yukledim mavi ekran hatasi vermedi ama hariciyi kullanmiyor dahiliyi kullaniyor windows grafik ayarlarinda gene dahili gozukuyor harici gozukmuyor normal mi acaba dogru olani yuklemismiyim
en son bu hatayi verdi

Dosya Ekleri

• IMG_20220106_195015_086.jpg
    IMG_20220106_195015_086.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı