R9 270 sistem Prototype 2 kasma sorunu

hsynalver

Hectopat
Daha fazla  
Sayın Technopat ailesi bilgisayarımda bulunan donanım şu şekilde;
-AMD A10-7870K Godavari APU
-MSI A68HM-E33 V2 anakart
-Kingston Hyperx Beast 8gb (2x4gb) Ddr3 2400mhz Hx324c11t3k2/8
-VX500 500 Watt güç kaynağı
-Kingston HyperX Fury 120 GB SSD
-Sapphire R9 270 DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Sistem gayet iyi çalışıyor ama "Prototype 2" oynayamıyorum menü de dahi kasıyor. Oyunu "Steam" den satın aldım. Oyun orjinal ama problemi çözemedim. Bu sistemde bi gariplik var mı yada düzeltebileceğim bi durum varsa bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Dün yazamadım kusura bakmayın ceza verilmiş. Sürücüler güncel fakat sistem Windows 7 ultimate

Win 10'a lüzum yok bunu bi belirteyim.
Aynı sorunu ben de yaşadım. R7 265'le oynamaya çalışmıştım zamanında, oyun içi şöyle bi dursun, menüde bile kasıyordu. Nvidia bir kart ile oynayabildim anca, o oyunun Amd kartlara bir gıcığı mı var bilemedim.

Win 10'a lüzum yok bunu bi belirteyim.
Aynı sorunu ben de yaşadım. R7 265'le oynamaya çalışmıştım zamanında, oyun içi şöyle bi dursun, menüde bile kasıyordu. Nvidia bir kart ile oynayabildim anca, o oyunun Amd kartlara bir gıcığı mı var bilemedim.
Aynen bendeki problem de o şekilde menüde dahi kasıyor. Ekran kartımı üç gün önce aldım bileydim Nvidia alırdım .s neyse artık şuanlık yapılacak bişey yok o halde. teşşekkür ettim bilgilendirmeler için.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı