Satılık R9 280 ve FX8350 Tabanlı Sistem

Omeros

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,
Ocak ayında toplanmış ve işlerden dolayı sadece 3 ay kullanılmış olan piyasadaki tüm oyunları ULTRA seçeneklerde çalıştıran sorunsuz Oyun ve Performans bilgisayarını para ihtiyacından dolayı satmayı düşünüyorum. Kasa şu an toplanmak istese 3000 - 3500 TL arasında bir değere toplanabilmektedir.
Aklımda net bir fiyat şu an yok ancak tüm tekliflerinizi değerlendireceğim.

• İşlemci: Amd FX-8350 X8 4.00 GHz Soket Am3+
  • Anakart:Gigabyte 970A-DS3P AMD970 2000 MHz(OC) DDR3 Soket AM3+
  • RAM: Kingston HyperX Fury Red 8GB 16000 MHZ
  • Ekran Kartı: Sapphire AMD Radeon r9 280 DUAL-X 3 GB 384 Bit
  • SSD: Kinsgton SSDNOW V300 240 GB
  • Power: Aercool Strike-X 600 W 80 Plus
  • Kasa: Aerocool GT ADvance USB 3.0

Son düzenleyen: Moderatör:
Satmak için iyi bir zaman seçmişsiniz. Dolar yükselince ikinci el alımlar artmaya başladı. Fakat satarsanız gerçekten zarar edebilirsiniz. Şu an o sistem ayarında PC' leri ikinci el 2300-2600 arası satan kişiler tanıyorum. Tabi gelecek tekliflere bağlı olarak karar vermenizi öneririm. Ek olarak güç kaynağını kaça satarsınız ? Sizin vereceğiniz fiyata göre teklifimi yapabilirim.

Satmak için iyi bir zaman seçmişsiniz. Dolar yükselince ikinci el alımlar artmaya başladı. Fakat satarsanız gerçekten zarar edebilirsiniz. Şu an o sistem ayarında PC' leri ikinci el 2300-2600 arası satan kişiler tanıyorum. Tabi gelecek tekliflere bağlı olarak karar vermenizi öneririm. Ek olarak güç kaynağını kaça satarsınız ? Sizin vereceğiniz fiyata göre teklifimi yapabilirim.

Teşekkürler hocam yorumun için . Güç kaynağı için kafanda ki fiyat mesaj olarak gönderirsen konuşup halledebiliriz.

Ben güç kaynağını sınıf arkadaşım için sormuştum almış bile. Şu an gerek kalmadı. Yine de teşekkürler. :)

Ekran kartın R9 280X değil bir alt model R9 280 moderatörlerden başlığı değiştirmelerini isterim.

Teşekkürler , yetkililer zaten değiştirmiş.

Geri
Yukarı