R9 280 ve GTX 750 Ti ve GTX 960

onur8156

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şu 3 ekran kartının arasında kaldım. Sizce hangi ekran kartını almalıyım ?
Aralarında zayıf kalan kartın Gtx 750 ti olduğunun farkındayım, fakat güç tüketimi az.
Eğer r9 280 alırsam cooler master 460w psu'm yeter mi ?
Yeterse aralarında en güçlü modelin r9 280 olduğunu düşünerek onu almayı düşünüyorum.
Fakat shadow play tam benim için bir program çünkü oyun videosu çekiyorum.
Sizce hangi ekran kartı PSU'm yeterli mi ? Eğer bu AMD modeline yetmezse benim güç kaynağımın yeteceği bir amd modeli de önerirseniz sevinirim :)

ete.png
jjgt.png
şlı.png
etead.png

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyi seçim kesinlikle GTX 960 olacaktır ki zaten güç tüketimi fazla değil. Bizim sana güç tüketimi ile ilgili bilgi verebilmemiz için diğer bileşenlerini de bilmeliyiz.

En iyi seçim kesinlikle GTX 960 olacaktır ki zaten güç tüketimi fazla değil. Bizim sana güç tüketimi ile ilgili bilgi verebilmemiz için diğer bileşenlerini de bilmeliyiz.
i3 4160 3.6 ghz işlemci - msi h81-m p33 1150 1600mhz ana kart - CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance LowProfile DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram
parçalar bunlar hocam daha almadım ama alıcam ekran kartıyla birlikte hepsini aynı anda
gtx 960 gerçekten hoşuma gitti zaten 6 pin güç girşi var benim psudada var 6 pin güç girişi
şuan boşta ekran kartı dandik olduğu için..
gtx 960 ve bu parçaları almayı düşünüyorum hocam kasam dark evo ıı gamer kasası mid tower..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı