R9 290 TT V3'e Sığar Mı?

yasir, para harcayacak yer bulamıyor musunuz acaba? Şu anda bunu yapmanız çok saçma olur. :D Bir anakart ve yoksa SSD alabilirsiniz. Ekran kartı almanıza hiç gerek yok. Çok gereksiz olur. GTX770 zaten çok güçlü bir kart.

Selam bende r9 tri-x sahibilim ekran kartı kasaya sığar fakat , thermaltake commander 80+'' olmayan'' 700 w yazan psu olan bir kasa aldım yeterli diye . fakat psu ekran kartımı kaldırmadı , 750 w 80 + olan bı psu alırsan daha rahat edeceğini düşünüyorum . Ekran kartı özelliklerinde'de zaten 750 w psu gerektirir diye yazıyor.

Alakasi yok, o maksimum istedigi guc kaynagidir. Senin sistemini bilmeden, nereye 750W diyecek. R9 290 modelleri 300W tuketiyor cogunlukla.

Ben arkadaşa bende de bi alt modeli olduğu için tavsiyede bulundum . kart 300 w yediği doğrudur geriye kalan sistemle birlikte gereksinim 750 w diye yazıyor . verdiğim linkte görebilirsiniz sapphire 'in kendi sitesi ''System Requirements '' kısmında buda arkadaşın alacağı kartta SAPPHIRE VAPOR-X R9 290X 4GB GDDR5 TRI-X OC (UEFI)

Biz başka bir şey demedik ki zaten? Kart 300W güç tüketiyor, gerisine kimse karışamaz. Gerisini senin diğer sistem bileşenleri belirler.

Bende farklı birşey demiyorum zaten ekran kartının kendi sitesinde yazanı söylüyorum ve sizlere aktarıyorum , kendi sitesine güvenip güvenmemek tüketiciye kalmış aynı ekran kartıyla başımdan geçmiş olan olayı arkadaşa yardımcı olsun diye iletiyorum, yapıp yapmamak ona kalmış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı