R9 380 Grand Theft Auto V Donma Sorunu

batu99555

Hectopat
Daha fazla  
Oyun orjinal, sürücüler güncel, sıcaklılar ekran kartı 65 dereceyi geçmiyor. İşlemci soğutması gayet iyi. Videoda kasma sorunu görebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

E. Kartı-msi r9 380 2g gaming
İşlemci-fx-9370
Anakart-gigabyte 990fxa-ud3
Ram-Kingston HyperX Fury 8GB 1866mhz
ssd-hi-level ultra 120gb 550-530
psu-ozc 650watt bronze

Yeni monitör almayı düşünüyorum sizce bu iyi midir? Bunun yerine başka bi monitör tavsiye eder misiniz? Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD Fiyatı

aaaaaaaaaa.PNG
aaaaaaaaaaaaaaa.PNG
eeeeeeeee.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla [sakın kesin olarak algılama bu diyeceğimi] Forumda bir konuda işlemcilerin 6mb cache denen özelliğin veya değişik bir sayının böyle sorunlara sebeb olduğunu gördüm sanıyorum. Aklımda bu kalmış . Farklı olarak oyun ayarlarını düşürüp denerseniz daha sağlıklı bir tespit olabilir.

Hocam öncelikle işlemciniz 220W güç tüketiyor. (Maaşallah :D) PSU'nun resmini atabilirseniz iyi olur. Yetmiyor olabilir. Ve de beni yanlış anlamayın ama o işlemciyi almakla büyük hata etmişsiniz. Ondan daha ucuz İ5 işlemciler oyunlarda daha performanslı. AMD artık yeni seriye geçer umarım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı