R9 380 + İ5 6402p sisteme 500W güç yeter mi?

Arkadaşlar biraz araştırırsanız Sapphire kullananların ısınmadan dert yandığını farkedersiniz.
Sapphire R9 380'in yük altındaki sıcaklık değeri 71. Yük altında değilken 35.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI r9 380'in yük altındaki sıcaklık değeri 73. Yük altında değilken 36.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sen araştırmanı düzgün yap bence!

Sapphire R9 380'in yük altındaki sıcaklık değeri 71. Yük altında değilken 35.

MSI r9 380'in yük altındaki sıcaklık değeri 73. Yük altında değilken 36.

Sen araştırmanı düzgün yap bence!
10 dklik testlerde gerçek sonucu mu bekliyorsunuz? Hem MSI Afterburner ile sıcaklığı azaltabilirsin.

@Handsome Reis fanboyluk gibi olmasın ama sana katılıyorum çünkü bende 50 tl için sapphire almıştım. Kart çok ısınıyor iade edip msi almayı düşünüyorum. Ayrıca çok sesli çalışıyor sanki yanımda elektrikli süpürge çalıştırıyorlar gibi.

@Handsome Reis fanboyluk gibi olmasın ama sana katılıyorum çünkü bende 50 tl için sapphire almıştım. Kart çok ısınıyor iade edip msi almayı düşünüyorum. Ayrıca çok sesli çalışıyor sanki yanımda elektrikli süpürge çalıştırıyorlar gibi.
Sapphire'nin de ayar programı var diye biliyorum. Oradan fan hızını ayarlayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı