R9 380 için hangi marka tercih edilmeli ?

Daha fazla  
Herkese iyi günler. R9 380 almayı planlıyorum. R9 380 modeli için hangi markayı tercih etmeliyim? Sapphire mi, Asus mu yoksa MSI mı ? Soğutması ve performansı en iyi olanı tercih edeceğim. Sebepleri ile birlikte yazarsanız sevinirim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce şu an sahip olduğun sistemi yazar mısın? Ayrıca sistemin yeterliyse RX 480'i beklemeni öneririm.
R9 380 üzerinden ben MSI tercih ederdim. Soğutması ve fan tasarımı şık ve güzel. Eğer en performanslısını arıyorsan Sapphire olacaktır fakat performans farkı çok fazla olmaz. En fazla 3-4 FPS. Benim sana önerim MSI R9 380 olacaktır.

İlk önce şu an sahip olduğun sistemi yazar mısın? Ayrıca sistemin yeterliyse RX 480'i beklemeni öneririm.
R9 380 üzerinden ben MSI tercih ederdim. Soğutması ve fan tasarımı şık ve güzel. Eğer en performanslısını arıyorsan Sapphire olacaktır fakat performans farkı çok fazla olmaz. En fazla 3-4 FPS. Benim sana önerim MSI R9 380 olacaktır.

İşlemci i5 6402p ve anakart bazooka olacak. Ramlar 16 gb corsair ddr4 2400 mhz ...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı