R9 380 ve Ryzen 5 1400 Sistem BF V Açık BETA Performansı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

64 kişilik haritada da bir test yayınlayacağım sorun çıkmazsa.

Performansa gelirsek 3 yıl önce aldığım bir kart için gerçekten iyi. 8 GB RAM ile de iyi bir sonuç bana göre. Oyun optimizasyonu fena değil. Tam sürümünde böyle veya daha iyi olması dileğiyle. İyi sosyaller.

Bende Ryzen 5 1500X ve GTX 1050Ti kullanıyorum. Videodaki gibi CPU kullanımı çok yüksek. Herhangi bir darboğaz yok fakat CPU kullanımı %70-%85 civarı.

Maalesef öyle. Birkaç saat sonra bir video daha paylaşacağım. 64 kişilik haritada daha da yüksek işlemci kullanımı oluyor. Bu çektiğim kaç kişilik harita bilmiyorum ama 64 değil sanırım.

CPU kullanimi az olmasi iyi onemli olan GPU'nun %100'e varmasi. Ryzen 1500x CPU kullaniminin az olmasi cok iyi daha uzun idare dersin mesela GTX 1060-2060 takilabilir ilerleyen zamanda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk video da 64 kişilik sanırım. Ama daha uzun ve detaylı olsun diye yayınladım. İyi seyirler.

Sistem dengeli olunca cpu da kullanır gpu da, gayet güzel sonuçlar R9 380'e göre. Tam sürüm ve AMD sürücüleriyle performans daha da artacaktır :neo:

Ben ps4 oynuyorum fps dususleri yasaniyor bu sebebten tam surumunu indirmekten cekiniyorum bu konu hakkinda bilgisi olan yazarsa cok sevinirim.tam surumunu indirince oyun akici olurmu yoksa kasmalar veya fps skntilari devam edermi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı