R9 3900X - RTX 2080 sistemde stop code mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

glitche

Hectopat
RAM
G.Skill Trident Z Neo 64 GB (2x32) 3200 MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 Pro 1tb 7000/5000 Nvme Pcı
Ekran kartı
ASUS ROG STRIX 2080 Advanced Edition
Anakart
ASUS ROG STRIX X570-E GAMING
İşlemci
AMD Ryzen 9 3900X
Selam arkadaşlar, Windows 11 temiz kurulum sonrası stop code mavi ekran hataları almaya başladım. 3-4 kez format attım, BIOS sıfırladım, USB ile kurulum yaptım yine de hatalar vermeye devam ediyor. Yardım edebilir misiniz? Teşekkürler!

Minidump: Yeni klasör.rar

Health sekmesini de paylaşır mısınız? Eğer Health sekmesi gözükmüyorsa HD Sentinel ile Genel Bakış ve S.M.A.R.T verilini paylaşın.
Hocam bios güncellemesi yaptım, mavi ekran hataları kesildi fakat problemin ekran kartında olduğunu düşünüyorum. Kurgu yaparken ara sıra monitörler gidiyor görüntü gelmiyor geldiğinde ise monitörlerimden birisi çalışıyor diğerine görüntü gitmiyor. Program videoları göstermek yerini siyah ekrana düşüyor, ve bu çok sık oluyor. Tahminim arızalı parçanın ya ekran kartı ya da anakart olduğu. Esas sorunu nasıl tespit edebiliriz?

Health sekmesini de paylaşır mısınız? Eğer Health sekmesi gözükmüyorsa HD Sentinel ile Genel Bakış ve S.M.A.R.T verilini paylaşın.
Hocam o verileri bulamadım ama başka test yaptım onun verilerini sizle paylaşayım.
https://www.user*enchmark.com/UserRun/53317950

sistem izin vermediği için * b harfini koyamadım. Siz sitenin adresine * yere "b" yazıp girerseniz verilerimi görebilirsiniz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı