R9 5900X sistem CS2 de 40 FPS veriyor

Star light

Femtopat
Daha fazla  
Selam öncelikle, abimin işi gereği bilgisayarımın ekran kartı 1GB ama işlemcim AMD Ryzen 9 5900X RAM bellek ise 64 GB bu sisteme göre CS:GO'da +100 FPS almam gerektiğini düşünüyorum ama görebildiğim en yüksek FPS 40. bilgisayardaki bütün güç ile ilgili şeyleri kaliteden veya enerji tasarrufundan performans ayarına aldım. Yardımcı olabilen varsa çözümü yazarsanız makbule geçer.

Ekran kartının modeli önemli. Ek olarak performans modunu CMD'den nihai performans moduna almanızı öneririm.

Ekran kartı GeForce 710 internette 2 GB olarak gözüküyor ama sistemde tam olarak 984MB gözüküyor ve ekran kartı ayarlarından zaten yüksek performansa aldım nihai performans seçeneği yok.

Ekran kartı GeForce 710 internette 2 GB olarak gözüküyor ama sistemde tam olarak 984MB gözüküyor ve ekran kartı ayarlarından zaten yüksek performansa aldım nihai performans seçeneği yok.
CS2 artık ekran kartını da kullanan bir oyun. Ama sanmıyorum bu kadar düşük kalacağını.

Ekran kartınız düşük olduğundan öyle oluyor. İşlemciye feci darboğaz yaptığından. En iyisi ekran kartı değiştirmek bir de neden 5900X in yanına GT710 taktınız? Ekran kartı alana kadar geçici bir süreliğine mi?

Ekran kartınız düşük olduğundan öyle oluyor. İşlemciye feci darboğaz yaptığından. En iyisi ekran kartı değiştirmek bir de neden 5900X in yanına GT710 taktınız? Ekran kartı alana kadar geçici bir süreliğine mi?

Ben bilmiyorum abim topladı bilgisayarı ekran kartını düşük almamasını söyledim ama dinlemedi. Ayrıca 3 yıldır böyle ben sadece 5-6 aydır kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı