R9 7900X işlemci, Arctic Liquid Freezer II ile oyunlarda 80 dereceden aşağı düşmüyor

BIOS'a girip gösterdiği ayarları yapın Curve Optimizer da -20 verin mavi ekran verirse -19, 18 yükselterek gidin hata almazsa -20, 21, 22 düşürerek gidin.

Dostum sana şeyi soracağım pompadan bir tane kablo çıkıyor bunu CPU pomp a mı yoksa fana mı takmalıydım.

Hocam aldığınız büyük ihtimalle sahte olabilir çünkü orijinali pembe renk.

Son düzenleme:
Hocam aldığınız büyük ihtimalle sahte olabilir çünkü orijinali pembe renk.

Aldığım macun orijinal galiba sıvı soğutma hatalı montaj yarın konuyu hortlatacağım çözüme ulaştım galiba.

Aldığım macun orijinal galiba sıvı soğutma hatalı montaj yarın konuyu hortlatacağım çözüme ulaştım galiba.
Pchocasının termal macun videosunda pembe renkti o yüzden söyledim, kendisi de söylüyor sakız gibi akışkanlığı, umarım iyi olmuştur sonuç.

Pchocasının termal macun videosunda pembe renkti o yüzden söyledim, kendisi de söylüyor sakız gibi akışkanlığı, umarım iyi olmuştur sonuç.

Sakız gibiydi kıvamıda rengi hiçbir yerde pembe göremedim ürün içinden çıkan kod ile sitesinden kontrol ettik.

Merhaba sıvı soğutmayı doğru şekilde bağladım. AIDA64 ile stress testine soktummin 73 Max 75 dereceye ulaştı. Şu an normal durumdamı yoksa undervolt işlemide yapayım mı?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…