Radeon 3450 sistem ile hangi oyunlar oynanabilir?

LoveFamily

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran kartım ATI Radeon 3450, 512 MB VRAM'i var. 8 GB RAM'im var ve işlemcim Intel Pentium G3260 @ 3.30GHz 3.30 GHz.

Şahsen GTA 4'te 16, 17 FPS alıyorum ve bazen 7 FPS ile oluyor. bu çok can sıkıcı, acaba önerebileceğiniz bir oyun var mı?

İkinci el GTX750 alabilirsiniz.

AMD R7 240 ekran kartını alabilirsin, F/P bir kart bende kullanıyorum şuan.

Adam hangi oyunları oynayabilirim yazmış ekran kartı önermişsiniz. Bu forumun da çöp olan kısmı bu.

Half Life 1
The Saboteur
COD2
TES : 3
Mafia 1
Max Payne 1
NFS UG2
Age3
GTA : San Andreas

Adam hangi oyunları oynayabilirim yazmış ekran kartı önermişsiniz. Bu forumun da çöp olan kısmı bu.

Half-Life 1
The saboteur.
CoD2.
Tes: 3
Mafia 1
Max Payne 1
NFS UG2.
Age3.
GTA: San Andreas.

Sağ olun hocam oyun önerdiğiniz için

GTA San Andreas oynayabilirsin HD 3450 zaten GTA 4 için aşırı zayıf kalır.

Yani hocam zaten bu ekran kartı o fiyatta internette ben nasıl 600 TL'ye ekran kartı bulayım ki?
İkinci el bakacağız.

Half Life 1
The Saboteur
COD2
TES : 3
Mafia 1
Max Payne 1
NFS UG2
Age3
GTA : San Andreas
Bunlara ek olarak Quake 3 Arena katılabilir.

Bunlara ek olarak Quake 3 Arena katılabilir.
Onu katacaksan Unreal Tournament 1, 2, 3, 4 ... v.s hepsini tüm Quake serisini koyabiliriz. O klasmanda hepsinin babası olan Half Life'yi yazdım zaten ama isterse bunlara da bakabilir. Sadece çok oynarsa bir müddet sonra hep aynı şeyi yapıyormuş gibi gelip sıkabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…