Radeon 530 GTA V'te kaç FPS alır?

Cimbomlu Wassup

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar, Lenovo Ideapad S145 marka bir dizüstü bilgisayarım var. Sistem özellikleri:
  • Radeon 530 2 GB
  • 8 GB RAM
  • AMD A9 3.1 GHz işlemci (çift çekirdekli)
  • 1920X1080 60Hz monitör

Bilgisayarımda kullanılabilir 6.9 GB RAM var ve ben bu RAM miktarının 5.9 GB'lık kısmını kullanabiliyorum. GTA V'te hangi ayarlar da kaç FPS alırım?

Not: Güç seçenekleri "yüksek performans" modunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternete sistem özelliklerini yazarak gelecekte benchmark videolarını bulabilirsiniz. Ortalama olarak şu performansı alırsınız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnternete sistem özelliklerini yazarak gelecekte benchmark videolarını bulabilirsiniz. Ortalama olarak şu performansı alırsınız:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu video bana inandırıcı gelmedi.

Bu video bana inandırıcı gelmedi.
Burada da benzer sonuçlar var.

1080p güzel sonuçlar (kabul edilir grafik ayarlarında) veremeyebilir fakat 768p çözünürlük Radeon 535 ile laptopta Ryzen 3 2200U işlemci ve 4 GB RAM ile yanlış hatırlamıyorsam yüksek - çok yüksek ayarlarda 45 - 60 FPS verebiliyordu. Sizde bunun bi tık altını alabilirsiniz 768p ayarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı