Çözüldü Radeon 6600M ve 6700 series sürücüleri nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar AMD'nin Radeon "6600M and 6700 seires" adlı ekran kartının sürüclerini nasıl bulabilirim, hiçbir yer de yok.

Dikkatinizi çekerim "RX" serisi değil, karışıklık olmasın.

Anladim. Yok gerek yok oyle seylere 🙂 Bilmem yeter. Rica ederim.
Peki hocam, tekrar teşekkür ediyorum. Sürücüleri windows updatten yükledim birde öyle test edeyim.

Hocam windows updatten indirdiğim sürücüler çalışıyor fakat hatalı. normal sürücü ile açılmayan oyunlar açılıyor fakat ekran bozuluyor dalgalanıyor, ben şöyle sanıyorum 6600M and 6700M sürücüsü doğru 6480G sürücü bozuk. Yaw bütün driverları kurduk hala çalışmıyor bilgisayarcı nası doğru driverı kurmayı becerdi, adam zoru başarmış yarın gidip tebrik edeceğim.

Hocam merhaba. biraz yazmaya utanıyorum, yüzsüz gibiyim özür dilerim, biraz rahatsız ediyorum kusura bakmayın çok mahçupum. Verdiğiniz AMD linklerinden 6650M'İ indiriyorum fakat sadece bir tanesine kuruluyor, video bırakıyorum belki daha açıklayıcı olur, bu arada önceden kurulmuş 2015 sürücüleri var, windows update kuruyor kapalı olduğu halde, kurduğum sürüm 2016.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@KITT

@ChaosBoost Kanka ben hala bu driverdayım sen nasıl çözdün bu driverı? üstte video var onu izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben doğru sürücüyü Driveridentifier üzerinden indirdim ve elle kurdum. Kurduktan sonra Windows Aygıtları otomatik güncellesin gibi bir ayarı kapattım.

Ben doğru sürücüyü Driveridentifier üzerinden indirdim ve elle kurdum. Kurduktan sonra Windows Aygıtları otomatik güncellesin gibi bir ayarı kapattım.
Ben de oradan indirdiğim driverı kullanıyorum sağlıklı çalışıyor ama açamadağı bir kaç oyun var, bunun tam drıverı yok mudur yahu?

Kanka ben windows update'ten yükleniyor, denetim masasından kapattım hala yükleniyor.

Yok doğru düzgün sürücülerin hepsi eski onlar da çoğu oyunu açmıyor bile.
He o zaman olabilir, kanka ben de şöyle bir şey var, bu kullandığım driver şuan Driveridentifier'den indirdim bu driver çoğu oyunu açıyor, fakat Gta 4, Batman serisi gibi oyunları açmıyor, birde tam tersi driver var gta 4 açan fakat csgo açmayan bu söylediğim driver da AMD sitesindeki driver, AMD driverı da 6480G'ye kurulmuyor.

Hocam merhaba. biraz yazmaya utanıyorum, yüzsüz gibiyim özür dilerim, biraz rahatsız ediyorum kusura bakmayın çok mahçupum. Verdiğiniz AMD linklerinden 6650M'İ indiriyorum fakat sadece bir tanesine kuruluyor, video bırakıyorum belki daha açıklayıcı olur, bu arada önceden kurulmuş 2015 sürücüleri var, windows update kuruyor kapalı olduğu halde, kurduğum sürüm 2016.

@KITT

@ChaosBoost Kanka ben hala bu driverdayım sen nasıl çözdün bu driverı? üstte video var onu izleyebilirsiniz.
Yok olur mu oyle sey. Musait olsam her zaman ilgilenmek isterim fakat su siralar olamiyorum.

Sorunun cevabina gelecek olursak, o 6480G'ye kurmaya calistigin Win10 surucusu desteklemiyor. Zaten AMD'nin kendi sitesinde de Win10 icin surucusu bulunmuyor 6480G'nin. Dosyayi orada gosterdiginde kimlikleri bulamadigi icin hata vermek yerine guncel demeyi tercih etmis aygit yoneticisi. Gecen 16.2.1 Win10 surucusunu modlayarak 6480G icin uyumlu hale getirmeyi denemistim fakat olmamisti sanirsam. Maalesef pek yapacak bir sey yok gibi. O su an kurulu olan surucuyu kullanmani oneririm.

Yok olur mu oyle sey. Musait olsam her zaman ilgilenmek isterim fakat su siralar olamiyorum.

Sorunun cevabina gelecek olursak, o 6480G'ye kurmaya calistigin Win10 surucusu desteklemiyor. Zaten AMD'nin kendi sitesinde de Win10 icin surucusu bulunmuyor 6480G'nin. Dosyayi orada gosterdiginde kimlikleri bulamadigi icin hata vermek yerine guncel demeyi tercih etmis aygit yoneticisi. Gecen 16.2.1 Win10 surucusunu modlayarak 6480G icin uyumlu hale getirmeyi denemistim fakat olmamisti sanirsam. Maalesef pek yapacak bir sey yok gibi. O su an kurulu olan surucuyu kullanmani oneririm.
Hocam ben laptopu ilk aldığımda sürücüler yüklüydü gayet iyi çalışıyordu, acaba Radeon 6650M sürücüsünün içinde 6480G sürücüsü olmadığından mı yüklenmiyor, ben bi bilgisayarı kuran adama sorayım valla adama helal olsun imkansızı başarmış. Teşekkürler hocam valla hakkınız ödeyemem çok sağolun. Bir de sizin sürücüyü tekrar deneyeceğim.

Hocam bu arada K53TA chipset'in içindeki driver kurunca donmalar, mavi ekranlar oluyor, niye öyle oluyor? eski diye mi acaba.

Hocam merhaba, bu sefer rahatsız etmeyeceğim, eskiden doğru sürücü kuruluyken bir SS var, ne kadar işe yarar bilmem ama şöyle.
1687001128809.png

Böyle bir şey buldum, bir de şimdi ki SS ile karşılaştıralım.
1687001162866.png

Benim gözüme çarpan, yonga türü oldu, işe yarar mı sizce?

Yok olur mu oyle şey. Musait olsam her zaman ilgilenmek isterim fakat su siralar olamiyorum.

Sorunun cevabina gelecek olursak, o 6480G'ye kurmaya calistigin Windows 10 surucusu desteklemiyor. Zaten AMD'nin kendi sitesinde de Windows 10 icin surucusu bulunmuyor 6480G'nin. Dosyayi orada gosterdiginde kimlikleri bulamadigi icin hata vermek yerine guncel demeyi tercih etmis Aygıt Yöneticisi. Gecen 16.2.1 Windows 10 surucusunu modlayarak 6480G icin uyumlu hale getirmeyi denemistim fakat olmamisti sanirsam. Maalesef pek yapacak bir şey yok gibi. O su an kurulu olan surucuyu kullanmani oneririm.

Hocam merhaba, nasılsınız? Umarım iyisinizdir, ben çok iyiyim. K53'ta yaşadığım sorunlar sonrasında şükürler olsun yeni bir sistem alabildim, hem halinizi hatrınızı sormaya geldim ve teşekkür etmek için de.
Tekrardan, tekrardan yardımlarınız için çok teşekkür ederim, zamanında çok yardımınız oldu, sağ olun var olun. Size minnettarım, kendinize iyi bakın, görüşürüz. :)

Son düzenleme:
Hocam merhaba, nasılsınız? Umarım iyisinizdir, ben çok iyiyim. K53'ta yaşadığım sorunlar sonrasında şükürler olsun yeni bir sistem alabildim, hem halinizi hatrınızı sormaya geldim ve teşekkür etmek için de.
Tekrardan, tekrardan yardımlarınız için çok teşekkür ederim, zamanında çok yardımınız oldu, sağ olun var olun. Size minnettarım, kendinize iyi bakın, görüşürüz. :)
Merhaba iyiyim tesekkur ederim. K53 olayini gormemisim maalesef cok aktif degilim. Yeni bir bilgisayar almana sevindim. Umarim sorunsuz bir sekilde kullanirsin. Sorun yasadiginda da yazman yeterli elimden geldigince bakmaya calisirim. Tekrardan sordugun icin tesekkurler.

Merhaba iyiyim teşekkür ederim. K53 olayini gormemisim maalesef cok aktif degilim. Yeni bir bilgisayar almana sevindim. Umarim sorunsuz bir sekilde kullanirsin. Sorun yasadiginda da yazman yeterli elimden geldigince bakmaya calisirim. Tekrardan sordugun icin teşekkürler.

Teşekkürler hocam, estağfurullah görmemiş olabilirsinizdir, şu anlık sorunum yok, olmaz diye tahmin ediyorum. Tekrar çok teşekkürler, sağ olun var olun.

Geri
Yukarı