Radeon Ayarları Açılmıyor

İvern

Decapat
Tüm çözümleri aradım 3 kez sürücüleri DDU ile kaldırıp yükledim( 3 farklı sürüm denedim). Boş ekrana sağ tık yapınca çıkan Radeon ayarlarına tıklıyorum ve sadece aşağıdaki fotoğraftaki yerde Radeon ayarlarının simgesi çıkıyor.
370570

Cihazım laptop ve ekran kartım Radeon 5 M330

Aygıt yöneticisinden sürücüyü yeniden yükle seçeneğiyle bu sorunu daha önce çözmüştüm. Sizdede işe yarayabilir belki.

DDU ile tamemen kaldırıp önce catalyst yükleyin 15.4 gibi bişeydi sanırım sürümü sonra da AMD RADEON 17.7 yi yukleyin son sürümü bende de çalışmadı sorunsuz çalışan bu sürümü buldum ben

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar görüntüde görüldüğü gibi ayarları açamıyorum bir türlü. DDU ile temizledim ettim çözüme ulaşamadım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar görüntüde görüldüğü gibi ayarları açamıyorum bir türlü. DDU ile temizledim ettim çözüme ulaşamadım
Format attım düzeldi bende

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı