Radeon HD 6570 1 GB'ın yettiği oyunlar 25 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam dediğinizi hiç anlamadım.

Windows performans ayarları ve gereksiz hizmetleri kapatmak onun gibi şeyler yaptın mı az çok faydası olur.

Ekran kartı yazılımından yapılan ayarlarında etkisi olur.

Ne gibi güncelleme çıktı mesela.
Detay verebilir misiniz?
Hocam Intel ve Asus ile ilgili birkaç şey vardı. Onlar indi şimdi gözükmüyor. Fakat bir şey indiriyor %5'te takıldı. 2024-01x64 tabanlı Sistemlere yönelik Windows 10 Version 22H2 Toplu Güncelleştirme Önizlemesi (KB5034203) Bunu iptal etmenin bir yolu var mı? %5'te takıldı çünkü. Keşke bunu yüklemeseydim.

Hocam Intel ve ASUS ile ilgili birkaç şey vardı. Onlar indi şimdi gözükmüyor. Fakat bir şey indiriyor %5'te takıldı. 2024-01x64 tabanlı sistemlere yönelik Windows 10 version 22H2 toplu güncelleştirme ön izlemesi (KB5034203) bunu iptal etmenin bir yolu var mı? %5'te takıldı çünkü. Keşke bunu yüklemeseydim.

Hocam ne olursa olsun.
Son güncellemeyi yapmak faydalı.
Format sonrası yavaş güncellenebilir beklemenizi değer.

Hocam Intel ve ASUS ile ilgili birkaç şey vardı. Onlar indi şimdi gözükmüyor. Fakat bir şey indiriyor %5'te takıldı. 2024-01x64 tabanlı sistemlere yönelik Windows 10 version 22H2 toplu güncelleştirme ön izlemesi (KB5034203) bunu iptal etmenin bir yolu var mı? %5'te takıldı çünkü. Keşke bunu yüklemeseydim.

(Hocam Intel ve ASUS ile ilgili birkaç şey vardı.)
Dediğiniz gibi bunu kast ediyordum.
Umarım faydasını görür.

Hocam epeydir bekliyorum, takıldı sanırım.

Takıldıysa başka işlemine devam ediyordur.
Olmazsa rest atıp tekrar deneyiniz.
Not: HDD kullandığınız için yavaş olabilir gayet normal.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı