Radeon HD7670M ETS 2 Performansı

MarshallGNGR

Kilopat
Yer
Sincan, Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar.
Bende Acer 7750g laptop var. Bildiğiniz gibi içinde de Radeon HD7670 var. Ben bu kartla Euro Truck Simulator 2 oynuyorum. Ama yüksek ayarlarda baya kasıyor. Daha fazla verim alabilmem için ne yapmam lazım ? Yani yüksek ayarlarda kasmadan oynayabilmem için yardımcı olursanız sevinirim.

Up!

Yüksek ayarlarda 25-40 FPS arası alındığını gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasmadan oynayabilmek için bilgisayarının ısınmasına sebep olan şeyler varsa (Fanların temizliği yapılmamışsa, fanların önü kapalıysa.) onlarla ilgilenmen gerek. Altına soğutucu alabilirsin. Arkaplanda gereksiz bilgisayarı yoran programlar varsa kapatman, bilgisayarında virüs olma ihtimaline karşı bir tarama yapmanı öneririm.

Tüm bu etkenlerin dışında yüksek grafiklerde verim alamamanın sebebi de ekran kartının çok iyi olmaması. Bence ETS 2'de gelişmiş grafik ayarları bölümüne girip orda ki bazı senin için önemli olmayan detayları düşürerek FPS'ni arttırabilirsin.

Yüksek ayarlarda 25-40 FPS arası alındığını gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasmadan oynayabilmek için bilgisayarının ısınmasına sebep olan şeyler varsa (Fanların temizliği yapılmamışsa, fanların önü kapalıysa.) Onlarla ilgilenmen gerek. Altına soğutucu alabilirsin. Arka planda gereksiz bilgisayarı yoran programlar varsa kapatman, bilgisayarında virüs olma ihtimaline karşı bir tarama yapmanı öneririm.

Tüm bu etkenlerin dışında yüksek grafiklerde verim alamamanın sebebi de ekran kartının çok iyi olmaması. Bence ETS 2'de gelişmiş grafik ayarları bölümüne girip oradaki bazı senin için önemli olmayan detayları düşürerek FPS'ni arttırabilirsin.

En düşük ayarlarda 20 FPS alıyorum.

Geri
Yukarı