Radeon R5 ekran kartı sürücüsünü güncelledikten sonra olan CPU artışı

Guest9986

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar.

Ben AMD Radeon R5 ekran kartı kullanıyorum.
Geçtiğimiz günlerde ekran kartı driverine güncelleme gelmişti ve bende güncel sürümünü kullanabilmek için güncellemeyi yaptım. Ancak guncellemeden sonra driver programı vs. CPU'yu çok fazla kullanmaya başladı. Daha sonrasında ekran kartı driverini tamamen silip eski sürümünü tekrar yükledim driver programı eskisi gibiydi düzelmişti ancak bilgisayarımda hala CPU fazla kullanılıyordu ve fanlardan acayip derecede yüksek ses geliyordu. Sorunun çözümünü bir türlü bulamayinca sinirden bilgisayarı kapatıp bıraktım. Yasaklardan dolayı servise de goturemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de varr malasef ama windosw Update'lerden de olduğunu düşünüyorum bende 20H2 gibi bir güncelleme tarzından sonra oldu gibi hissediyorum sen Update yapmış mıydın yakın zamanda.

Herkese göre farklılık gösteriyor ben 20H2 güncellemesinden önce CS'de 150 FPS alıp darboğaz yaşıyorsam güncelleme sonrası 250 FPS yüzde 30 düşük CPU kullanımına rastladım.

Aynı sorun bende de varr malasef ama windosw Update'lerden de olduğunu düşünüyorum bende 20H2 gibi bir güncelleme tarzından sonra oldu gibi hissediyorum sen Update yapmış mıydın yakın zamanda.
yapmıştım ancak sorunu ekran kartı driverini güncelledikten sonra yaşamaya başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…