Radeon R7 harici ekran kartı devreye girmiyor

elREYdeTURQUÍA

Kilopat
Yer
Murcia, ES
Daha fazla  
Dahili olarak Radeon R7 Graphics 512MB var.
İşlemcim AMD A12 9720p
8 GB DDR4 RAM
4 GB harici paylaşımlı ekran kartı(Radeon R7 M340)

Tüm driverlar vs kurulu AMD ayarlarından AMD CrossFire özelliğini yani çift ekran kartı desteğini açmama rağmen devreye girmiyor.
Yüksek performans modundayım ve ayarlardan exeyi yüksek performans seçsem bile sadece Radeon R7 Graphics'i görüyor. Diğerini kullanamıyorum

Hocam CrossFire öyle bir şey değil. Yüksek performans modun da tabii ki harici grafik kartınızı kullanacak.

Hocam CrossFire öyle bir şey değil. Yüksek performans modun da tabii ki harici grafik kartınızı kullanacak.

Ben oyundayken baktım VRAM1 490 MB'larda kullanılıyordu ama VRAM 2 hiç kullanılmıyor. Paylaşımlı diye acaba RAM mi doldu diye baktım 2 GB boş RAM vardı

Windows grafik ayarların da oyunu seçip, yüksek performans yazan yerde harici ekran kartınız olan R7 M340 yazıyorsa oyun onu kullanır. Her ikisinde de dahili GPU yazıyor ise AMD'nin kendi sitesinden driver güncellemesi yapın.

Yüksek performansta da sadece diğeri görünüyor. Driverları tekrar kurdum halen aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…