Radeon R9 285X Gelmeyecek

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B
Geçtiğimiz hafta güncellenmiş Tonga GPU’suna sahip R9 285’i piyasaya süren AMD, R9 285X dedikodularına son noktayı koydu.

AMD’nin Radeon resmi iTwitter sayfasından yapılan açıklamada firmanın sadece R9 285 üreteceği açıklamasına yer verildi. Böylece 285X’in gelmeyeceği de resmi ağızdan doğrulanmış oldu. Firma görünüşe göre Tonga mimarisine sahip bu yıl tek bir kartla yetinecek.

AMD bu, sağı solu belli olmaz. O yüzden yarın vaz geçtik deyip 285X’i çıkarırlar ama sanmam
icon_smile.gif
Bence AMD alacaksanız 300 serisini bekleyin .

Kaynak:
Radeon R9 285X’i Beklemeyin Çünkü Gelmeyecek | Donanımcı Baba

Ne dememi bekliyorsun? Haberler bilgi amaçlı. Emek hırsızlığı mı yaptım? Sitede görmedim paylaştım. Bu kadar basit. Niye sorun çıkarıyorsun? Ne diyeyim amd kötü yapmış. Bence olmalıydı mı diyeyim? Sorusu olan sorar, elimden geldiğince yardımcı olurum. (Her türlü konu)

En azından haberi kendin yorumlayarak, kendi cümlelerinle yazsaydın daha iyi olurmuş bence de. Ayrıca her eleştriyi kendinize hakaret olarak algılayıp savunmaya geçmeyin hemen. Senin için faydalı olur dikkate alman bu eleştrileri. Sonuçta, özellikle üniversite hayatında, kendi yorumunla yazman lazım alıntıladığın şeyleri, kaynak versen dahi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı