Radeon Relive masaüstü seslerini almıyor ve arkada iğrenç sesler oluşuyor

bu4akk

Decapat
Daha fazla  
Relive'da güzel bir şekilde oyun videosu kaydederken arka plandaki hiçbir sesi almadığını fark ettim ve hem almamasına karşın arkada iğrenç bir ses de oluşuyor, hiçbir türlü engelleyemedim. Şimdiden teşekkürler.

s.png

RX 480 8 GB kullanırken bende de oluyordu. DDU, format işe yaramıyor. Windows, office orjinal herşey. Realtek onboard ses kartı var herşey güncel.
Rtx 2060'a geçtim kafam rahat. Oyunlarda driver kaynaklı çökme de yok.
Bir de Rainbow Six Siege'de yaşıyodum. Radeon Relive kaydı aktifken görüntü gecikmesi oluyodu. Adam beni vurunca killcam izliyorum, adam çıkmış bakmış vurmuş beni, halbuki bende anlık tam çıkarken vuruyo bende. Relive kapatınca çok nadiren oluyodu.

Relive'da güzel bir şekilde oyun videosu kaydederken arka plandaki hiçbir sesi almadığını fark ettim ve hem almamasına karşın arkada iğrenç bir ses de oluşuyor, hiçbir türlü engelleyemedim. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 404681
Sağ alt köşeden, ses ikonuna sağ tıkla kayıt aygıtlarını seç. Açılan pencereden ses kaydı yapan, yani mikrofon görevini gören aygıtı devre dışı bırak ve öyle kayıt almayı dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı