Radeon Software açılmıyor

swysq

Hectopat
Önceden de bu sorunu yaşamıştım Radeon Software açılmıyordu. Alttaki hatayı alıyordum. Bende Radeon Software'yi bilgisayarımdan kaldırdım ve ardından en güncel sürümle tekrar yükledim. Sıkıntı çözülmüş gibi duruyordu Radeon Software açılıyordu herhangi bir hata ile karşılaşmıyordum. Dün gece yüklemiştim driveri. Bugün sabahtan beri açık bilgisayar ve saat 18.00 da hiçbir şey yapmama rağmen donanım ayarlarınız değişti lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın diye bir uyarı çıktı. Ardından bilgisayar mavi ekran verdi minidump dosyasını aşağıya bırakıyorum. Ve bilgisayarı tekrar açtığımda Radeon Software gene açılmıyor. Kısır döngüye girdi anlayacağınız ben silip tekrar yüklüyorum bilgisayar ise eski haline getiriyor. Ayrıca aygıt yükleme ayarlarındaki Windows otomatik sürücü indirsin mi butonu da kapalı. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilgisayarın eski hali ve performansına gelmesini nasıl sağlıyacağım?

Laptop'un özellikleri:
Ryzen 5 2500u with Vega 8 Graphics.
AMD Radeon 540.
8 GB RAM.
minidump.rar bu da bilgisayarın donanım değişiklikleri algılandı dedikten sonra verdiği mavi ekranın minidump dosyası

Dosya Ekleri

• Radeon-Settings-error.jpg
    Radeon-Settings-error.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 44
  • a84d0d2d-4084-4c64-ab80-5ab3a28fc736.jpg
    a84d0d2d-4084-4c64-ab80-5ab3a28fc736.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,7 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Direk denetim masasından kaldırıyorum ve tüm dosyalar siliniyor diyordu. Bunun haricinde hepsini silmek için ekstra ne yapmam gerek? Bilgisayarımda 2 adet ekran kartı var biri dahili biri harici onla bir alakası var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı