Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.9.1 WHQL ve 20.9.2 Çıktı

20.9.1 i yükledim fakat şöyle garip bir sorun var. Normalde Windows hızlı başlatma açıkken ve kapalıyken laptobun açılış hızları arasında 5 sn fark vardı.( açık 10 sn-kapalıyken 15 sn). Yükledikten sonra hızlı başlatma kapalıyken bu açılış süresi 2 dakikaya çıktı. Sorun nedir sizce, bilginiz var mı?

20.9.2 oyuna girip daha sonra çıktıktan sonra sistem donuyor ekran bir siyah olup tekrar kendine geliyor masaüstü yani Radeon kendini sürekli yeniden başlatıyor WHQL yükleyeceğim.

20.9.2 oyuna girip daha sonra çıktıktan sonra sistem donuyor ekran bir siyah olup tekrar kendine geliyor masaüstü yani Radeon kendini sürekli yeniden başlatıyor WHQL yükleyeceğim.
Bende daha bir problem olmadı ancak hep bu tür sorunlar birkaç gün sonra çıktığını farkettim benim sistemde. Bakalım umarım bir sorun oluşmaz.

Ya nasil 20.9.1 WHQL oldu surucu yukledikten sonra AMD ayarlarinda surucu surumu ve guncellestirme ayarlari kayboluyor bu yuzden 20.4.2'de takili kaldim 20.5.1'de CS:GO'da strech sorunu var bu nasil iştir.

Hala kapanıyor mu siyah ekran verip?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…