Radeon Software: Adrenaline Edition indirme sonrası siyah ekran hatası

fafeynk_kyubi

Hectopat
Merhaba yaklaşık 2 hafta önce Radeon Software uygulaması için driverları indirip güncellemiştim ondan sonra Radeon Software uygulaması kayboldu. Sonrasında bugün AMD'in sitesinden adrenaline Edition versiyonunu yeniden indirdim en son uygulama açıldı ve yükle dedim. Ardından siyah ekran geldi fanlar çalışıyor, bilgisayar da çalışıyor gözüküyor klavye ışıkları var ama ekranda hiçbir şey yok. 10-15 dk bekledikten sonra bilgisayarı kapayıp yeniden açtım ama yine aynı sorun. Çözüm için ne yapabilirim?

Sistem.

AMD Ryzen 5600H.

8 GB 3200MHz DDR4 RAM.

NVIDIA 3050.

512 GB SSD.

Hocam ekran kartınız NVIDIA olduğu için zaten AMD yazılımı kullanamazsınız. NVIDIA sürücüsü yüklemeniz gerekiyor.

İşletim sisteminiz nedir? Size link atıyım yükleyin.

bilgisayarda geldiğinde yüklü olan bir şeydi zatenbu uygulama ondan yine yüklemek istedim. sistemin kendisinde amd radeon graphics ekran kartı var zaten ben yukarda belirtmeyi unutmuşum.
Hocam işlemcinin içinde entegre GPU var oradan geliyordur o. Zaten kullanmanız gerekmiyor hatta devre dışı bırakmak daha faydalı. Siz RTX 3050 kullanacaksınız. O yüzden ona takılmayın.

Hocam işlemcinin içinde entegre GPU var oradan geliyordur o. Zaten kullanmanız gerekmiyor hatta devre dışı bırakmak daha faydalı. Siz RTX 3050 kullanacaksınız. O yüzden ona takılmayın.

Sağ olun hocam bilgiler için. Bilgisayarı kapatıp F8'le açmayı denedim. O ekrandan ilerlemeyi denedim. En son recovery Key'imi ararken kapandı (sanıyorum zaman aşımı gibi bir şey oldu). Sonra tekrar açmayı denedim ve sorun yokmuş gibi açıldı yani şu an için sorun çözüldü. Tekrar teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı