Radeon Software değişti

Creax31

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600.

16 GB RAM 2666 Hz.

Asus Rog Strix RX 570

ASUS Prime A320M-F
1632917553664.png

Önceden üstte ev kısımının yanında kayıt seçeneği olurdu ama kaldırılmış ben güncelleme falanda yapmadım Radeon Software'ye ayarları sıfırladım yine gelmedi. Bir de kırmızıyla işaretlediğim yerde güncelleme denetleme olmalıydı ama artık yok. Nasıl çözebilirim?

Driver'ın Microsoft Store sürümü yüklenmiş. Insider'daysanız normal. Windows otomatik kuruyor, Insider'daysan. Bunu engelleyebiliyorsun:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama engellememeni öneririm.

Windows 11 kullanıyorum eskisini nasıl yüklerim?
Yükleseniz bile Windows otomatik olarak yenisine geçirecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki tüm yolları uygulayın. Bu videodaki tüm yolları yaparsanız, otomatik olarak yenisine geçirmeyecektir. Hepsini uyguladıktan sonra DDU ile Driver'ı silip, AMD'nin sitesinden yükleyin.

1632917884701.png

Hangisi gerçek nasıl anlarım?

Eki Görüntüle 1176355

Hangisi gerçek nasıl anlarım?
İkisi de aynı. Attığım tüm videodaki yöntemleri yapıp, şu rehberle Driver'ı silip tekrar AMD'nin sitesinden kur:

İkisi de aynı. Attığım tüm videodaki yöntemleri yapıp, şu rehberle Driver'ı silip tekrar AMD'nin sitesinden kur:

1632918087040.png

Kapalı zaten ama nasıl yapabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı