Çözüldü Radeon Software renk ayarı takıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Sabah ayarlıyordum arkadaşlar, renk sıcaklıgı, doygunluk vesaire. Sonra ne olduysa 120'de kaldı bu kısım. Uygulamayı sıfırladım fakat fayda etmedı. Yenıden yuklemeden size sorayım bir dedım, belki bilen vardır diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Baştan yükle gitsin. Bug olmuştur belki.

Hocam yenıden yukledım fakat ılkde görmedı hata 53 verdi dijital yazılım hatası vs verdi sonra uygulama ile indirdim tekrar software gelmedi bir şekılde geri düzelttim fakat bu renk ayarı tekrardan aynı hatada.

Hocam yenıden yukledım fakat ılkde görmedı hata 53 verdi dijital yazılım hatası vs verdi sonra uygulama ile indirdim tekrar software gelmedi bir şekılde geri düzelttim fakat bu renk ayarı tekrardan aynı hatada.

Silmek çözüm degılmıs arkadaşlar CPU ölçeklendırme kapalı ise açın tekrar deneyın açıksa aç kapa yapın deneyın sonra kapatabılırsınız.
Baştan yükle gitsin. Bug olmuştur belki.

Silmek çözüm degılmıs arkadaşlar CPU ölçeklendırme kapalı ise açın tekrar deneyın açıksa aç kapa yapın deneyın sonra kapatabılırsınız.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı