RaidCall'da Seviye Kasmaya Değer mi?

TheYOLA

Kilopat
Makaleler
2
Raidcall, Discord gibi konuşma programı. Diğer konuşma programlarından kendini ayıran özelliği program açık olduğu saat boyunca size seviye puanı veriyor. Bir saate bir puan veriyor. Ben Kasım 5'ten beri yaklaşık 900 saat açık bırakmışım seviyemde 12 - 13 tam bilmiyorum. Sizce seviye kasmaya değer mi? Zaten kullanmıyorum son seviyeye getirip ilerde satarım niyetiyle kasıyorum ama pek kullananda yok gibi.

Son düzenleme:
Değmez, raidcall programını ben de kullanıyordum. Şuan ise hiç bir çevremden duyum almıyorum. Discord, skype gibi programlar herkesin işini görüyor. Hele discord ve arayüz özelliği oyun içi işinize yarayacaktır. Ben tam hatırlamıyorum ama siz gibi çok uğraşmıştım şuan ise hiç girmiyorum.

Discord yaygınlaşmadan önce Raidcall kullanan kişi sayısı epey çoktu. Ama artık neredeyse herkes Discord kullanıyor, bence boşa uğraşmayın.
Aynen artık popülerliği gitti hatta arada şunu düşünüyorum bu program yakında sunucularını kapatır piyasadan kaybolur diye.

Değmez, raidcall programını ben de kullanıyordum. Şuan ise hiç bir çevremden duyum almıyorum. Discord, skype gibi programlar herkesin işini görüyor. Hele discord ve arayüz özelliği oyun içi işinize yarayacaktır. Ben tam hatırlamıyorum ama siz gibi çok uğraşmıştım şuan ise hiç girmiyorum.
Discord'un tasarımı baya güzel pratikte bir program. Aslında ben şunun için yapıyordum. Yaklaşık 3 - 4 yıl önce arkadaş senin amcaoğlunun Raidcall seviyesi kaç beni onu geçmek istiyorum felan diyordu o arkadaş hala kasıyordur diye bende kasayım dedim. Anlayacağınız şey yarıştıkmak için kasıyordum birazda.

Güzel bir sebep ama değmez. Kendi profil sayfamdaki bir sohbet sunucusu sayfamdaki yer de raidcall odası mevcut. Kendim bile girip bakmıyorum. Zamanında eklemişim kalmış. Benim için ölmeye başladığında ise zaten müzik odalarında gezmekteydim.

Güzel bir sebep ama değmez. Kendi profil sayfamdaki bir sohbet sunucusu sayfamdaki yer de raidcall odası mevcut. Kendim bile girip bakmıyorum. Zamanında eklemişim kalmış. Benim için ölmeye başladığında ise zaten müzik odalarında gezmekteydim.
Heralde Discord güncellemelerle programı batırıp bizi Raidcall'la mahkum etmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı