Rainbow Six Extraction Budy Pass daveti nasıl atılır?

Buddy Pass, Rainbow Six Extraction'ı satın almış kişiler için geçerlidir ve oyuncuların, gerçek oyuna sahip olmasalar bile, 14 güne kadar arkadaşlarını onlarla oynamaya davet etmelerine yarar.

Oyuncular, oyun içi menüsünden en fazla iki arkadaş seçebilir ve onlara katılmaları için davetiye gönderebilir. Ayrıca tüm platformlarda tam çapraz oyun desteği vardır.

Oyunu olmayanlar için Rainbow Six Extraction'ın Deneme sürümünü indirmeleri ve ardından orijinal sürüme sahip arkadaşlarının oyunlarından gelen daveti kabul ederek takım kurmaları gerekir. Deneme sürümü, oyunculara iki saat boyunca oyuna atlama şansı verir. Zamanlayıcı tükendiğinde, Buddy Pass Jetonu olan biri tarafından davet edilmedikçe oynayamazlar.

Buddy Pass, Rainbow Six Extraction'ı satın almış kişiler için geçerlidir ve oyuncuların, gerçek oyuna sahip olmasalar bile, 14 güne kadar arkadaşlarını onlarla oynamaya davet etmelerine yarar.

Oyuncular, oyun içi menüsünden en fazla iki arkadaş seçebilir ve onlara katılmaları için davetiye gönderebilir. Ayrıca tüm platformlarda tam çapraz oyun desteği vardır.

Oyunu olmayanlar için Rainbow Six Extraction'ın deneme sürümünü indirmeleri ve ardından orijinal sürüme sahip arkadaşlarının oyunlarından gelen daveti kabul ederek takım kurmaları gerekir. Deneme sürümü, oyunculara iki saat boyunca oyuna atlama şansı verir. Zamanlayıcı tükendiğinde, buddy Pass jetonu olan biri tarafından davet edilmedikçe oynayamazlar.

Kanka bunları biliyorum demek istediğim ilk diğer arkadaşımın indirmesimi lazım davet atmam için.

Kanka bunları biliyorum demek istediğim ilk diğer arkadaşımın indirmesimi lazım davet atmam için.
Budy Pass hakkım var ve 1 arkadaşıma atacağım oyunun demosunu indirmesimi lazım onu anlamadım sadece davet atabilmem için, sorusuna cevap verdim ben. Ve şimdi yazdığınız soruyu da anlayamadım. İlk indirmenin ne önemi var ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı