Rainbow Six Ses Mikrofon Çalışmama Sorunu

Berat7892

Kilopat
Daha fazla  
Herkese olan bir şeymiş onu öğrendim. Sorun şu: Mikrofon Rainbow'da gözükmüyor konuşamıyorum takımdaki konuşanların sesi de gelmiyor bunun bir çözümü var mıdır? Mikrofon dan kaynaklanan bir şey değil Ubisoft işte, ne bekleyeceğin ;) Diğer oyunlarda sıkıntı yok sadece Rainbow'da çözümü varsa söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Niyede zaten sıkıntı var oyunda baya 1050ti la low da 50 fps almak da ayrı bişimiş ;)
1050TI'la lowda 50 FPS mi :D Hocam sizin sisteminizde bir sorun olmasın ? Ben 1050 ile yüksek ayarlarda 100 FPS alıyorum ki en düşük 87 FPS gördüm. CPU kullanımını kontrol edin. Rainbow'da optimizasyon sorunu var diyen adama net bir cevabım vardır, kardeşim sen oyundan anlamıyorsun. Mümkün değil yani sisteminizi kontrol edin.

1050TI'la lowda 50 FPS mi :D Hocam sizin sisteminizde bir sorun olmasın ? Ben 1050 ile yüksek ayarlarda 100 FPS alıyorum ki en düşük 87 FPS gördüm. CPU kullanımını kontrol edin. Rainbow'da optimizasyon sorunu var diyen adama net bir cevabım vardır, kardeşim sen oyundan anlamıyorsun. Mümkün değil yani sisteminizi kontrol edin.

Olmuyor böyle.İade edeceğim... sonra da 1060 alırım iyi bir sistemle idare ederim onunla...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı