Rainbow Six Siege 75Hz olmuyor

213082

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar monitörüm 60Hz'ydi. Ben 75Hz'ye overclock ettim. Sıkıntısız kullanıyordum. Sonra Rainbow 75Hz olmamaya başladı. Masaüstü 75Hz ama oyun olmuyor. Sabit 60Hz'de kaldı. Nasıl çözebilirim bunu?

Sadece Rainbow Six Siege'de mi bu durum söz konusu yoksa diğer oyunlarda da var mı? Ayrıca ekranların Hz değerlerinin O.C. yapılması aşırı zararlıdır, tavsiyem tekrar 60Hz değerine dönmeniz.

OC zararlı oldugunu bilmiyorr musun.
Biliyorum. En fazla 82Hz'ye overclock ettim. Sonra 75Hz'ye çektim. Uzun zamandır sıkıntısız kullanıyordum. Ama şimdi oyundayken 75Hz olmuyor. Hatta 50Hz'ye getirsem oda olmuyor. Sabit 60Hz'de kaldı.
Sadece Rainbow Six Siege'de mi bu durum söz konusu yoksa diğer oyunlarda da var mı? Ayrıca ekranların Hz değerlerinin O.C. yapılması aşırı zararlıdır, tavsiyem tekrar 60Hz değerine dönmeniz.
Şuan bilgisayarda sadece Rainbow Six Siege yüklü olduğu için başka oyunda bu sorun varmı yok mu bilmiyorum.

Biliyorum. En fazla 82Hz'ye overclock ettim. Sonra 75Hz'ye çektim. Uzun zamandır sıkıntısız kullanıyordum. Ama şimdi oyundayken 75Hz olmuyor. Hatta 50Hz'ye getirsem oda olmuyor. Sabit 60Hz'de kaldı.

Şuan bilgisayarda sadece Rainbow Six Siege yüklü olduğu için başka oyunda bu sorun varmı yok mu bilmiyorum.
Sorun eğer ki başka bir oyunda da oluyorsa paraya kıyman gerekebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı