Rainbow: Six Siege nasıldır?

Rainbow Six Siege nasıldır?

• Çok iyi oyundur.

• Eskiden iyiydi şimdi sarmaz.

• Kötü oyun.

• Anketi görmek için oy atıyorum.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Wuthrad

Hectopat
Selamlar, Steam indirimlerinde oyunun fiyatı 35₺'ye düşmüş. Bir yıldır falan almaya niyetlensem de "amaan bizim köyümüz dust" deyip vazgeçmiştim. Ama şimdilerde CS:GO'dan sıkıldım, Valorant ise teması gereği beni sarmadı. Birkaç Rainbow Six Siege oynanış videosu izledim ama kararsız kaldım. Sizce CS:GO'ya iyi bir alternatif olur mu, daha önce hiç oynamadığım için R6'yı pek bilmiyorum oynanışı falan farklı diyorlar.

Son olarak oyunda fazla hileci var mı?

Kanka oyun çok güzel. Şöyle düşün tam teçhizatlı bir özel askersin ve bir binaya 4 arkadaşınla beraber tamamen teknolojik ve taktiksel baskın yapacaksın veya binayı savunacaksın bunun oyuna yansımış versiyonu. Hileyede denk gelmedim ben.

Hile az sayıda fakat hile vuruşları çok fazla doğarsın binaya koşarken delinin birisi sana camdan tabanca ile tek atar.

Eskiden güzel olup çöpe dönüştürülen bir oyun. Oynamaya değer bir yanı kalmadığını düşünüyorum.

Yok ya o kadar da değil abartmayalım lütfen. Eskiden tamam çok daha iyiydi ama oynamaya değer yanı çok var.
Hile az sayıda fakat hile vuruşları çok fazla doğarsın binaya koşarken delinin birisi sana camdan tabanca ile tek atar.

Hile vuruşları değil de strateji mi desek :)

Yok ya o kadar da değil abartmayalım lütfen. Eskiden tamam çok daha iyiydi ama oynamaya değer yanı çok var.
Güzel olan tüm haritaları hiç ettiler, saçma sapan operatörler getirip üşengeçliklerinden yeni silahlar bile eklemiyorlar, oynamayı bilmeyen ama çok ucuz olduğu için oynamaya çalışan kötü oyuncularla doldu oyun, recoiller o kadar basitleşti ki sadece hitbox olan bir yere nişan alıp sol tıka basmak kill almak için yeterli şu an. Böyle daha çok şey sayabilirim.

Selamlar, Steam indirimlerinde oyunun fiyatı 35₺'ye düşmüş. Bir yıldır falan almaya niyetlensem de "amaan bizim köyümüz dust" deyip vazgeçmiştim. Ama şimdilerde CS:GO'dan sıkıldım, Valorant ise teması gereği beni sarmadı. Birkaç Rainbow Six Siege oynanış videosu izledim ama kararsız kaldım. Sizce CS:GO'ya iyi bir alternatif olur mu, daha önce hiç oynamadığım için R6'yı pek bilmiyorum oynanışı falan farklı diyorlar.

Son olarak oyunda fazla hileci var mı?

Sinirlenen birisen tavsiye etmem yoksa oyun çok güzel ama bazen kötü durumlar olabiliyor kafaya her silah tek attiği için bazi adamlar hack gibi hep kafaya tek atiyor tabii bu hack değil şans kafaya denk geliyor bazen de ise duvari rastgele sikarsin adami vurursun ya da mermi boyutunda bir delik açarsin duvara oradan herkesi vurursun bazen sinirlenebiliyorsun zor oyun bazen ama eğlenceli sen vurunca eğlenceli oluyor ama vuramayinca olmiyabiliyor.

Geri
Yukarı