Rainbow Six Siege oyunu yanlış Uplay hesabına kaydetme

Ugur28TR

Hectopat
Arkadaşlar ben bugün Rainbow Six Siege aldım. Hesabı Uplay'e bağlarken yanlışlıkla arkadaşımın hesabına bağladım ve kendi hesabıma aktaramıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
oyunu iade ettim ama tekrar alırsam aynı sorun olurmu
Maalesef oluyor aynı sorun bende oldu, yedek bir "smurf" hesabı açayım dedim yanlışlıkla aynı hesaba ekledim iade edip tekrar satın aldığımda bile maalesef ki diğer hesaba kayıdını gerçekleştiremedim belki destek ile irtibata geçebilirsen yardımcı olurlar ama geçmeden tekrar almanı önermem sen hallettmişsin iyi sevindim dostum o zaman.

Maalesef oluyor aynı sorun bende oldu, yedek bir "smurf" hesabı açayım dedim yanlışlıkla aynı hesaba ekledim iade edip tekrar satın aldığımda bile maalesef ki diğer hesaba kayıdını gerçekleştiremedim belki destek ile irtibata geçebilirsen yardımcı olurlar ama geçmeden tekrar almanı önermem sen hallettmişsin iyi sevindim dostum o zaman.

İade edip kendi hesabıma kolayca geçirdim hiçbir sıkıntı olmadı.
Uplay'de oyun daha ucuz.
oyunu 25 tl ye almıştım zamanında
Uplay'de oyun daha ucuz.
Steam'dan

Arkadaşlar ben bugün Rainbow Six Siege aldım. Hesabı UPlay'e bağlarken yanlışlıkla arkadaşımın hesabına bağladım ve kendi hesabıma aktaramıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

İade etmene gerek yoktu oyunun Support'una bende aynı sorunu yaşadım 2 Rainbow tek hesaptaydı. Sonradan başka sorunu yaşayacklar için yazıyorum. Ubisoft desteğe gidip konuşma açıyorsunuz talebiniz genelde birkaç dk içinde onaylanıyor ve WhatsApp'ta yazışır gibi derdinizi anlatıyorsunuz. 5'dkdan kısa sürede hallediyorlar.

:D iyi yapmışsın üstad eline koluna yüreğine sağlık aynı dertten muzdarip olan olursa görür umarım yazdığını ben aynı hesaptan devam etmiştim askerden geldiğimden beride 1 yıl olacak oynamıyorum r6.

Yeni konular

Geri
Yukarı