Rainbow Six Siege para kasma yolları

Makaleler
4
Yer
Denizli
Selamlar yakın zamanda Rainbow Six Siege oynamaya başladım. Yaklaşık 80TL'lik bir paket aldım. Oyunun yanında 6 operatör ve birazcık para, 3 tane alpha pack verdi. Ben de daha fazla para kazanıp diğer operatörleri açmak istiyorum. Var mıdır kolay yolu? Her kazandığımızda 200 ve üstü veriyor ama öyle öyle baya uzun sürecek.

Ev haritasını seçip, rehine kurtarma oynarsan daha hızlı kasabilirsin. Tabi varsa arkadaşın ya da başka biriyle girmen daha iyi olur. Solo girince Max. 30 veriyordu sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ev haritasını seçip, rehine kurtarma oynarsan daha hızlı kasabilirsin. Tabi varsa arkadaşın ya da başka biriyle girmen daha iyi olur. Solo girince Max. 30 veriyordu sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nereden seçiyoruz anlamadım. Terorist hunt modunda harita seçilmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı