Çözüldü Rainbow Six: Siege sis bombası atma eğitimi nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MCorleone

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,

Bugün Rainbow Six: Siege oyununu Steam üzerinden satın aldım. Oyun açtım ilk eğitim bölümünü geçtim ancak diğer saldıranlar eğitimine girince sis bombası atma bölümünde, sis bombası atmama rağmen bölümü geçemiyorum. Steam önbelleğini temizledim. Oyun dosyalarını kontrol ettim. Bilgisayarı yeniden başlattım ama sorun hala devam etmekte. Nasıl ilerleyeceğim o bölümü?

Çözüm
Şu şekil attım işe yaradı.

Tom Clancy's Rainbow Six® Siege2023-10-6-13-0-55.jpg
Hangi bölümden bahsediyorsunuz hocam? Smoke operatörünü oynadığımız bölümden mi?
Yok hocam. Oyuna yeni gelen rehberlerde saldırıda Thermite ile sis atıp defuser kuruyorsunuz. Oradan bahsediyor.
Öncelikle herkese merhaba,

Bugün Rainbow Six: Siege oyununu Steam üzerinden satın aldım. Oyun açtım ilk eğitim bölümünü geçtim ancak diğer saldıranlar eğitimine girince sis bombası atma bölümünde, sis bombası atmama rağmen bölümü geçemiyorum. Steam önbelleğini temizledim. Oyun dosyalarını kontrol ettim. Bilgisayarı yeniden başlattım ama sorun hala devam etmekte. Nasıl ilerleyeceğim o bölümü?
Yerini tam tutturamadığınız içinde olmayabilir eğer aşırı ileri atıyorsanız.

Yok hocam. Oyuna yeni gelen rehberlerde saldırıda thermite ile sis atıp defuser kuruyorsunuz. Oradan bahsediyor.

Yerini tam tutturamadığınız içinde olmayabilir eğer aşırı ileri atıyorsanız.

Anladım hocam, o zaman R6'nın antrenman bölümüne bir bakayım bakalım konu sahibi hocamın dediği sorunun çözümü neymiş diye. Muhtemelen Thermite'ın smoke bombasını tam açılı atamadığı içindir tahminimce ama yine de bir bakalım bakayım.

Dediğim gibi tam olarak doğru açıyı bulamadığından yapamamış konu sahibi. Bu eğitim dışında da genelde oyuncuların kullandığı bir taktiktir. Smoke içine veya smokeun arka tarafına bomba kurmak. Aiminizi tam ortalayıp bombayı oraya atın ve tüm görüşleri kapadığından emin olun.

Az önce denedim ve oyunda bir problem yok hocam, yeniden deneyin.

Son düzenleme:
Ben daha Tab kısmına bastığımız yeri geçemiyorum usta bir yardım edin.

Dosya Ekleri

• 4444.png
    4444.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 8
  • 44444.png
    44444.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı