Rainbow Six Siege Uzun Süre Loading Ekranında Kalma

whoisfirat

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  

Yaklaşık 1 yada 2 aydır bu sorunu yaşıyorum ama artık sıkılmaya başladım.
Oyuna girdiğim zaman herhangi bir sıkıntı yok. Oyunu zaten 30 - 40 FPS oynuyorum ki bununla ilgili şikayetim yok. Şikayetim Multiplayer oyna dedikten sonrası.
Oyun maç buluyor ve giriyor fakat girerken donuyor yani diğer insanlar operatör seçimi yaparken bende donuyor ve operatör seçemiyorum! 1-2 aydır sürekli Recuit ile oynuyorum! (Ela vs. başka operatörlerim var)
Sizden ricam lütfen bir bildiğiniz vs. var ise söyleyin. Çoğu kişi (Yabancı sitelerde) SSD olmadığı için böyle bir problemin olduğunu söylüyor ama illa bir çözümü vardır.
Şimdiden teşekkürler.

Bilgisayarımın özellikleri:
- Nvidia GeForce GT 630 2GB (Biraz eski fakat yükleme ekranı ile ekran kartı arasında bağ olacağını sanmam)
- Intel Core 2 Duo E8500
- 4GB RAM
- P5GC-MX/1333 Anakart
- SSD'm yok. HDD 5700RPM olması gerek.

Lütfen bir bilginiz var ise yardım edin. SSD linkleri yollamassanız sevinirim bir de Türkiye'de yaşamıyorum zaten param da yok :( Teşekkürler tekrardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabit diskinde bir problem olabilir.Oyunlara geç girme problemleri genellikle bundan kaynaklıdır.Sana tavsiyem diskini birleştir ve bad sector taraması yap.

Sisteminize baktığımızda sorunun devam etmesi normal olarak gözüküyor. En kısa sürede bileşenlerini yükseltmen gerekiyor. Başka bir çözümünün olduğunu düşünmüyorum ki yok. :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı