Rainbow Six Siege'de nasıl iyi bir oyuncu olunur?

Kanka o tarz şeylere çok takılma bazen bende seninle aynı şeyleri yaşıyorum bana "one-tap" atan adam başkasını 3m'den vuramıyor. Buck için ise dikey oynarken arkanı kollayan birisi yoksa korkman gayet normal sadece sık sık etrafı kontrol edersen arkalanmazsın. Roam konusuna gelirsek 1000 saatin olmasına rağmen sen olayı anlayamamışsın :D Roam yapan kazanmıyor. Mesela bende çok ekstrem bir durum olmadığı sürece (3-0 kazanmak gibi) bende roam atmıyorum çünkü oyun tarzıma uygun değil öte yandan beraber oynadığım 20 yıllık arkadaşım ise daha agresif oynuyor bu tamamen oyun tarzı ile alakalı bir durum R6 veya CS farketmiyor. Sinirlenme konusunda bir şey diyemem benimde mikrofonu kapatıp "rage" attığım çok oluyor. Galiba sinir problemi var bizde :D

Adsız.png

Bu arada RX580 kullanıyorum bu video kayıt mevzusu nedir? Nasıl kapatılır hocam? @Teacher80
Masaüstündeyken boş alana sağ tıklayıp Amd driverda Radeon Relive'i kapatıyosun eğer açıksa. Onu açınca Rainbow'da gecikme oluyodu bende. Adam beni vurunca killcam gösteriyo ya, benim gördüğümle killcam farklı oluyo. Adam çoktan çıkmış, bana bakmış, sonra sıkmış bana. Bende ise aniden çıkıp vuruyo olarak oynuyodum. Anlıyacağın yüksek ping gibi gecikme oluyodu. Görüntü monitöre geç geliyodu Amd Relive açıksa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı