RAM Arttırmak FPS Artışı Sağlar mı?

Xawerd

Hectopat
Bilgisayarım HP 15-BW011NT laptop. AMD A10 işlemci R7 M340 ekran kartı ve 8 GB RAM'ı var. Ben RAM'ı 12 GB yaparsam, mesela PUBG'de 30 sabit alıyorum bu kaça kadar çıkabilir? Benchmarklardan izlediğim kadarıyla 10 civarı oynuyor ama emin olamadım bir de sizim fikrinizi almak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim. [link]
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bellek artırmak FPS artırmaz. Ama bellek sınır limitlere geldiğinde oluşan ani FPS düşmesini ortadan kaldıracaktır.

Kesinlikle olmaz öyle bişey, olsaydı RAM arttırır grafik kart sorununa çözüm bulmuş olurduk. Arkadaşımın dediği gibi laptop gibi bir dizüstünde 8 GB RAM rahatlıkla yetmesi gerekir. Kartı yükseltme olasılığında yoktur bu şekilde idare etmen gerekecek. Test edip neyin yetersiz kaldığını görmen kadar kolay bir şey yok diyebilirim. Test et sonuca bak, olmadı anlamazsan bile sonuçları yaz bilgi verelim yardımcı olalım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı