RAM Frekansları Değiştirdim PC Açılmıyor

AslanOnbir

Hectopat
RAM Frekans değeri 1333'tü. Bende 1600'e yükseltip kaydettim ve yeniden başlattı kendini oto. olarak. Kasa çalışıyor ama görüntü gelmiyor. İçini açıp temizledim felan ama... Bilgisayar 10-11 senelik aslında çok sağlamdır o kadar pis bakmama rağmen delirtecek bir sıkıntı vermemişti. Eski olduğu için kasadaki parçaları pek tanımıyorum. Sadece işlemci Intel HD Graphics ve Ekran Kartı ATI Radeon HD Series. (Şu an ki adı ile AMD). Yardım edin lütfen.

BIOS sıfırlar mısınız?

BIOS sıfırlar mısınız?

Olmuyor abi. Pili çıkardım taktım. Ardından pinlerin yerini değiştirdim. Yetmedi RAM lerin yerini değiştirdim yine olmadı. Görüntü gelmiyor. Kasa çalışıyor ama. Sıfırlama tuşuda yok anakartta.
BIOS sıfırlar mısınız?

Abi Foxconn Anakart kullanıyorum
Olmuyor abi. Pili çıkardım taktım. Ardından Jumper yerini değiştirdim. Yetmedi RAM lerin yerini değiştirdim yine olmadı. Görüntü gelmiyor. Kasa çalışıyor ama. Sıfırlama tuşuda yok anakartta.

Abi Foxconn Anakart kullanıyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı