RAM kullanımı artıyor

20ALTAY71

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı açıyorum başta 1GB kullanıyor sonra bir şey oluya genelde RAM 3.20 ve 3.50 arası değerler alıyor, görev yöneticisinden bakıyorum. Uygulama yok, eğer derseniz ki MSConfig yapıp hizmetleri başlatma uygulamalarını kapat onları da yaptım. Bunun dışında nasıl düzelteceğime dair bilgisi olan var mı? Ve genelde CPU 100 oluyor.

Bilgisayarında yazılımların orijinal mi ve lisanslı bir antivirüs programı var mı? Yoksa muhtemelen virüs girmiş olabilir. Madebciler bilgisayarın kaynaklarını çekiyor olabilirler. Değilse bileşenlerini ve kaç yıldır kullandığını ve en son ne zaman bakım yaptığını yazarsan daha net cevaplar gelecektir.

Bilgisayarında yazılımların orijinal mi ve lisanslı bir antivirüs programı var mı? Yoksa muhtemelen virüs girmiş olabilir. Madebciler bilgisayarın kaynaklarını çekiyor olabilirler. Değilse bileşenlerini ve kaç yıldır kullandığını ve en son ne zaman bakım yaptığını yazarsan daha net cevaplar gelecektir.

Yani yeni bakım yaptırmıştım 6 ay oldu görev yöneticisinde bir şey gözükmüyor. Virüs girmişse de bunu yok edebilecek bir program önerir misiniz.

Virüs proramları genelde virüsü girdirmemek için uğraşır sisteme ama bulaşmışsa sistem dosyalarına en temizi fotmattır. Kaspersky iyidir 30günlük denemesi var. Ücretsizleri sürekli kullanmanı tavsiye etmem çünkü Defender'dan daha iyi değiller.

Geri
Yukarı