RAM mi? Ekran kartı mı?

technofan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim üzere sistemime ekran kartı veya bellek almam gerekiyor. İşlemcim A8 7600 Kaveri Apu. Belleğim ise 4 GB. Sizce ben bellek mi almalıyım yoksa paramı biriktirip ekran kartı mı almalıyım? Ekran kartı alırsam sistemim 4 GB kalacak. 4 GB'lık bir bellek daha alabilirim.
Şu anda oynadığım oyunlar: LoL, Medal of Honor Warfighter ( Kasıyor, neden bilmiyorum. RAM' den olsa gerek. )
Gelecekte oynayabileceğim oyunlar: Fifa 2015, Total War Rome 2, Dragon Age Inqusution ( kesinlikle ekran kartı gerekir diye düşünüyorum )
Bu kadar. Yazım yanlışı yaptıysam kusura bakmayın, iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun performansı açısından ekran kartı alman daha mantıklı olur, RAM'i daha sonra da eklersin.
Dual Graphics yapmak istersen R7 240 veya R7 250 alabilirsin.

2. El bir 2GB RAM alarak RAM'ını 6 GB yapabilirsin. Ekran kartı olarak da ya R7 240 ya da R7 250 alarak Dual Graphics yapabilirsin. İstemezsen bütçe söyle ekran kartı önereyim.

2 GB ek RAM eklemesine gerek yok, daha sonra 4 GB alır.

4GB RAM, giriş seviyesi bir ekran kartına göre daha ucuzdur. Dolayısıyla ekran kartı almanı öneririm. RAM daha sonra arttırılabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı