RAM miktarı düştü

mustafas03

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda 2 tane 4 GB RAM takılıydı. Geçen gün birden bire Windows mavi ekran hatası verdi. Aldırmadım sistemi yeniden başlatıp devam ettim, bugün baktığımda toplam bellek 6 GB, kullanılabilir bellek 4 GB olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir? Çözümü var mıdır? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem bilgilerini belirt.
detaylı olarak bilmiyorum. işlemci fx 4100, ekran kartı gt 630. sistem yıllardır sadece fotoğraf arşivi için kullanılıyor. babaannemin evinde duran kimsenin kullanmadığı bi cihazdı, tüm sülalenin 200gb kadar fotoğrafı var içinde başka hiçbir şey yok. benim kendi bilgisayarım üniversite okuduğum şehirde kaldığı için bunu getirmek durumunda kaldım.

Aldığın mavi ekran hatasını hatırlıyor musun? Hatırlamıyorsan burda dosya varsa paylaş.
Kod:
C:\Windows\Minidump

Aldığın mavi ekran hatasını hatırlıyor musun? Hatırlamıyorsan burda dosya varsa paylaş.
Kod:
C:\Windows\Minidump
klasör boş gözüküyor. mavi ekran hatasını tam hatırlamamakla birlikte şöyle yazdığını hatırlıyorum: bilgisayarınız bir hatayla karşılaştı ve yeniden başlatılacak. hata bilgilerini topluyoruz tamamlanınca yeniden başlatacağız gibi bir şeydi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı